کد خبر: ۹۱۲۴۰
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۷/۵/۱۷

وضعیت فعلی و مشکلات اقتصادی ربطی به مسائل سیاسی ندارد
عضو هیئت رئیسه جبهه مردمی:

وضعیت فعلی و مشکلات اقتصادی ربطی به مسائل سیاسی ندارد

عضو هیات رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: وضعیت فعلی و مشکلات اقتصادی در عدم برنامه‌ریزی درست و کم کاری است و ربطی هم به مسائل سیاسی ندارد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،مهدی چمران با انتقاد از برخی شخصیت‌ها که برای حل مشکلات راهکار سیاسی ارائه می‌دهند به تسنیم گفت: وضعیت فعلی کشور و مشکلات  اقتصادی در عدم برنامه‌ریزی درست و کم‌کاری است و ربطی هم به مسائل سیاسی ندارد.

وی افزود: مسائل سیاسی جای خود را دارد. مسئله فروش طلاها و ذخایر طلا، بی‌ثباتی در ارز و از دست دادن ذخایر ارزی چه ربطی به مسائل سیاسی دارد؟ اینها همه گره‌ها و مشکلاتی است که به وجود‌ آمده و اگر بگوییم به خاطر مسائل سیاسی است خیلی بد است. زندگی مردم و سرنوشت آها را به آن مسائل گره زدن و گروکشی کردن کار صحیحی نبوده و غیرمنطقی است.

این عضو هیات رییسه جبهه مردمی با انتقاد از اینکه همه چیز در اختیار دستگاه‌های اجرایی است و دستگاه‌ها موظفند کارها را انجام دهند، ادامه داد: اگر در معاونت ارزی بانک مرکزی تخلف صورت می‌پذیرد نباید گردن نظام انداخت بلکه به گردن کسانی است که انتصابات غیرصحیح و غلط انجام دادند یا تصمیمات اشتباه گرفتند.

چمران گفت: ربط دادن این مسائل به نظام غیرمنطقی است. اینکه به مسافران خارجی ارز با قیمت نازل داده شود به نظام ارتباطی ندارد بلکه باید در جاهای دیگر آن را جستجو کرد. اگر گرانی در ارزاق و اتومبیل و خودرو پیش آمده و اختلاسی صورت گرفته با وزیر و مسئولان وزارت باید برخورد کرد و نباید به پای نظام نوشت، در این شرایط موج‌سواری کردن درست نیست.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ