کد خبر: ۹۱۲۶۲
۱۳:۷ - ۱۳۹۷/۵/۱۹

خواسته عجیب و افراطی احمدی نژاد از رییس جمهور

خواسته عجیب و افراطی احمدی نژاد از رییس جمهور

رییس دولت نهم و دهم در ادامه مواضع عجیب و غریب و البته افراطی خواستار کناره گیری روحانی از مقام ریاست جمهوری شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از کانال دولت بهار،محمود احمدی نژاد با انتشار پیام ویدیویی اعلام کرد: امروز به طور مشخص می خواهم درباره دولت فعلی با مردم صحبت کنم. دولت فعلی یعنی دولت یازدهم و دوازدهم بر یک سلسله مبانی نادرست و طراحی شده شکل گرفت. شخص روحانی می گفت انبارها خالی است، خزانه هم خالی ست، دولت هم بدهکار است! خب حالا 5 سال گذشته است.اقتصاد که در آستانه متلاشی شدن است.

اعتماد عمومی به کل سیستم به صفر نزدیک شده است. همین طور خلاف واقع تحویل ملت داده می شود! هر سه این حرف ها از اساس خلاف واقع بود. یک رکود 5 ساله را تا امروز تحمیل کردند. امتیازات داده شده و چیزی نصیب ملت نشده و 5 سال هم عقب افتادیم. آن ها یک بار دیگر هم مذاکره کرده بودند. سوال این است که چه کسی مسئول این وضعیت است؟!

سکوت کردم اولا به احترام رای مردم. ثانیا گفتیم بالاخره مملکت مهمتر از ما است. ملت کلا ناراضی است. روحانی مردم شما را قبول ندارند، با چه زبانی این را بگویند؟ ادامه حضور شما هم به ضرر ملت است و هم به ضرر شما.تمام حامیان، دو جناح سیاسی و دو رئیس قوه دیگر، همه در این وضعیت شریک هستند. باید رضایت ملت را جلب کنید. شاید بهترین راه این باشد که دیگر ادامه ندهید.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ