کد خبر: ۹۱۲۷۴
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۷/۵/۱۹

بنابراعلام مدیرعامل:

"ذوب" ریل مورد نیاز مترو اصفهان را تولید می کند/۲ چالش پیش رو

مدیرعامل شرکت ذوب آهن ضمن اعلام دو چالش فراروی این شرکت و اجرای راهکارها گفت: طبق توافق اولیه با شهرداری اصفهان ریل مورد نیاز مترو این شهر توسط "ذوب" تولید خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،منصور یزدی زاده در دهمین نمایشگاه بین المللی متالوژی اصفهان تولید ریل ملی را افتخار بزرگی برای ذوب آهن دانست و گفت: ریل مورد نیاز راه آهن بر اساس استانداردهای اروپا توسط ذوب آهن تولید می شود و تاکنون نیز بیش از 2500 تن از این نوع محصول تولید شده است.

وی از توانایی تولید هر نوع محصول مورد نیاز ناوگان ریلی در ذوب آهن خبر داد و گفت: با دستیابی به تکنیک های فنی تولید سایر مقاطع ریلی را در دستور کار قرار دادیم.طبق توافق اولیه با شهرداری اصفهان ریل مورد نیاز مترو این شهر توسط ذوب آهن تولید خواهد شد.

این مقام مسئول با بیان اینکه ذوب آهن دارنده گواهینامه استاندارد محصول برای صادرات است مقدار تولید سالانه این شرکت را در شأن نام و جایگاه "ذوب" ندانست و از برنامه ریزی های لازم برای توسعه و افزایش تولید در این مجتمع صنعتی خبر داد.

یزدی زاده تامین کک و آب مصرفی مورد نیاز تولید را دو چالش فراروی ذوب آهن دانست و گفت: با اجرای پروژه هایی مانند آبزدایی از لجن کنورتور، انتقال پساب شهرهای اطراف و کاهش مقدار آب مصرفی به ازای تولید هر کیلو محصول بحران کمبود آب را مدیریت می کنیم.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ