کد خبر: ۹۷۵۸۹
۰:۱۲ - ۱۳۹۷/۷/۱

پاسخ وزارت نفت به ادعای کوتاهی در فروش نفت

پاسخ وزارت نفت به ادعای کوتاهی در فروش نفت

وزارت نفت در واکنش به ادعای برخی افراد مبنی بر خودداری عمدی این وزارتخانه در فروش نفت توضیحاتی داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،وزارت نفت با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به تازگی برخی افراد در اظهاراتی مدعی شده‌اند در حالی‌که بازار تشنه نفت ایران است، وزارت نفت به عمد از فروش نفت خودداری می‌کند! در این باره لازم است نکاتی به آگاهی عموم برسد.

هر چند که شاید نگاهی به نام و پیشینه افرادی که چنین دروغ‌های بزرگی را به زبان می‌آورند، ضرورت پاسخگویی به آن‌ها را منتفی ‌سازد، اما از آن‌جا که به نظر می‌آید در پس این جریان‌سازی‌ها، اهداف دیگری نهفته به اطلاع افکار عمومی می‌رسانیم وزارت نفت از مدت‌ها پیش بدون هیاهو، تمامی راه های مطمئن فروش نفت را بررسی و تمهیدات لازم را در نظر گرفته تا در شرایط سخت تحریم بتواند در حد مقدورات نسبت به فروش اقدام کند.

لازم است، مدعیان کم‌کاری وزارت نفت، اطلاعات دقیق و مستند این مشتریان "تشنه" را که می‌گویند وزارت نفت از فروش نفت به آن‌ها خودداری کرده برای رسیدگی به وزارت نفت، کمیسیون ذیربط مجلس، سازمان بازرسی و سایر مراجع ذیصلاح ارائه کنند، در غیر این‌صورت بهتر است شرایط دشوار تحریم را عرصه حرکات ایذایی و تسویه حساب‌های سیاسی قرار ندهند.

خواست وزارت نفت این است که در این شرایط دشوار و نبرد سنگین اقتصادی با آمریکا بتواند نفت را در حداکثر ممکن به فروش برساند اما تردید نداریم در این راه مردم هرگز راضی نخواهند شد وزارت نفت تسلیم فضاسازی و فشارهای برخی دوستان بابک زنجانی شود تا به بهانه دور زدن تحریم‌ها ثروت ایران را به یغما برند.

می‌دانیم که این روزها عاشقان و تشنگان زیادی برای تصاحب نفت ایران وجود دارند اما آن‌چه برای وزارت نفت اهمیت دارد اطمینان از دریافت وجه حاصل از فروش نفت است.وزارت نفت بار دیگر اعلام می‌کند به غیر از افرادی همچون بابک زنجانی که شاید این روزها دوباره وسوسه شده‌اند نفت را در اختیار گرفته و پرداخت پول آن را به شیوه‌ها و آینده‌ای موهوم حواله دهند، آمادگی دارد به همه مشتریان مطمئن، به هر میزان که مایل باشند نفت بفروشد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ