کد خبر: ۹۷۶۰۶
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۷/۷/۱

زمین لرزه ۴.۷ ریشتری مازندران و فارس را لرزاند

زمین لرزه ۴.۷ ریشتری مازندران و فارس را لرزاند

مرکز لرزه نگاری اعلام کرد: زمین لرزه ای به بزرگی ۴.۷ ریشتر مناطقی از استان مازندران و خانه‌زنیان در استان فارس را لرزاند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،مرکز لرزه نگاری وابسته به موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران اعلام کرد: زمین لرزه ای به شدت 4.7 ریشتر ساعت 2:4 دقیقه بامداد مناطقی از استان مازندران را لرزاند.این زمین لرزه در 15 کیلومتری عمق زمین و عرض جغرافیایی 36.63 و طول جغرافیایی 52.98 رخ داد و مرکزیت آن شهرستان جویبار در مرکز استان مازندران بود.

شدت این زمین لرزه به حدی بود که در تمامی شهرستان های مرکزی مازندران از آمل تا ساری و بخش هایی از مناطق شرقی و غربی استان احساس شد.
شدت زمین لرزه و به صدا در آمدن اسکلت ساختمان ها سبب شد تا شهروندان از خواب بیدار شده و از خانه ها بیرون بروند.در شهر ساری دقایقی پس از وقوع زمین لرزه صدای آژیر خوردوهای امدادی بویژه آتش نشانی در شهر شنیده شده است.تاکنون گزارشی از خسارت احتمالی این زمین لرزه اعلام نشده است.

همچنین،زمین‌لرزه 4.7 ریشتری خانه‌زنیان در استان فارس را لرزاند.این زلزله ساعت 8:52 صبح امروز در طول جغرافیایی 52.03، عرض جغرافیایی 29.49 و عمق 11 کیلومتری به وقوع پیوسته است.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ