کد خبر: ۹۷۶۲۳
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۷/۷/۱

واکنش وزارت صنعت به استعفای شریعتمداری؛ صحت ندارد

واکنش وزارت صنعت به استعفای شریعتمداری؛ صحت ندارد

وزارت صنعت در واکنش به اظهارات نماینده مجلس مبنی بر استعفای شریعتمداری با هماهنگی رییس جمهور اعلام کرد: اخبار منتشر شده از اساس صحت ندارد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،روابط عمومی وزارت صنعت طی اطلاعیه ای پیرو اظهارات نماینده مجلس مبنی بر استعفای شریعتمداری با هماهنگی رییس جمهور اعلام کرد: اخبار منتشر شده از اساس صحت ندارد.

مرجع اطلاع رسانی اخبار رسمی در حوزه دولت مشخص است و اینکه رسانه‌های وابسته به قوای دیگر در این شرایط برای دولت مسئله جدید ایجاد کنند مورد انتظار نیست،امیدواریم به جای ایجاد شائبه و افزایش مشکلات، با همیاری و همکاری بین قوا و مسئولین تمرکز بر رفع مشکلات مردم قرار گیرد.

بنابراین گزارش،یکی از مسئولین وزارت صنعت که نخواست نامش فاش شود درباره استعفای وزیر صنعت به تسنیم گفت: ما هم این خبر را از رسانه ها شنیده ایم و خود از این موضوع خبر نداشتیم.براساس پیگیری صورت گرفته از دفتر وی این خبر تایید نشده و فعلاُ نمی توانیم خبری از استعفا اعلام کنیم.

یک منبع در روابط عمومی وزارت صنعت هم به صداوسیما گفته، خبر استعفای وزیر نه تائید و نه تکذیب می شود، بزودی دراین باره اطلاع رسانی خواهیم کرد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ