کد خبر: ۹۹۱۰۹
۹:۵۷ - ۱۳۹۷/۷/۱۶

اثر افزایش سرمایه
عضو هیات‌مدیره بانک مطرح کرد:

اثر افزایش سرمایه "وبصادر" از تجدید ارزیابی بر سود

عضو هیات‌مدیره بانک صادرات با اشاره به پیگیری برنامه افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی ها و اثر آن بر جریان سوددهی ، از آمار فروش املاک مازاد طی ۶ ماهه سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، رضا صدیق افزایش سرمایه بانک صادرات را اجتناب‌ناپذیر اعلام کرد و گفت: برنامه افزایش سرمایه "وبصادر" از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها با جدیت دنبال می‌شود که با انجام آن بانک به سرعت با تغییرات زیادی در جریان سوددهی و عملیاتی شدن سایر ظرفیت‌ها روبه‌رو خواهد شد.

وی وصول مطالبات را یکی از راهکارهای مهم حفظ منابع مردمی و هدایت آن به بخش‌های مولد اقتصاد دانست و بر جدیت مدیران بانک برای تحقق آن تاکید کرد.اموال تملیکی و مازاد بانک نیز سد بزرگی در مسیر تحقق اهداف است که در شش ماهه اول سال‌جاری ١٦٥ رقبه اموال مازاد به ارزش بالغ بر 119.5 میلیارد تومان به فروش رفته است.

صدیق با اشاره به ضرورت کاهش اموال مازاد و هدایت بهینه منابع در مسیر رونق تولید و اهداف بلند بانک برای تداوم حمایت از اقتصاد افزود: با تلاش‌های صورت گرفته و در راستای عمل به قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر،"وبصادر" از سال ٩٤ تاکنون با برگزاری ٣١١ مزایده توانسته به فروش اموال مازاد و تملیکی اقدام کند.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ