کد خبر: ۹۹۱۵۵
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۷/۷/۱۷

واکنش جالب سایپا به احتمال تغییر مدیرعامل توسط وزیر صنعت

واکنش جالب سایپا به احتمال تغییر مدیرعامل توسط وزیر صنعت

سایپا به احتمال تغییر مدیرعامل توسط وزیر صنعت واکنشی جالب نشان داد و در نقش سخنگوی دو سهامدار عمده، اطلاعیه ایی با عنوان "مهم" صادر و شایعات را تکذیب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی اعلام دیروز برخی منابع منبی بر تصمیم وزیر صنعت به تغییر مدیرعامل سایپا و معرفی محمدرضا سروش بجای محسن جهرودی ، این خودروساز  در نقش سخنگوی دو سهامدار عمده و صدور " اطلاعیه مهم سهامداران عمده گروه سایپا در خصوص شایعات اخیر" واکنش نشان داد .

"خساپا" اعلام کرد: استکبار جهانی، دشمن قسم‌خورده ملت شهیدپرور ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره درصدد تضعیف روحیه خدمت در جامعه مقدس کارگری و ضربه‌زدن به قلب تپنده صنایع کشور، یعنی خودروسازی است و قصد دارد با به چالش کشیدن اشتغال از طریق اقدام‌های سازماندهی‌شده و شایعه‌پراکنی موجب افت انگیزه، تشویش اذهان کارکنان، مقابله با رشد و تعالی سازمانی و جلوگیری از نوآوری، خلاقیت و نبوغ در صنعت شود.

در این برهه حساس از پیچ تاریخی انقلاب اسلامی که جنگ همه‌جانبه اقتصادی و سیاسی برای تضعیف اساس نظام در دستور کار دشمن قرار گرفته و ضدانقلاب با فراخوان از طریق سمپاشی مجازی و ماهواره‌ای در صدد تضعیف نظام و عملکرد دولت تدبیر و امید می باشند سیاه‌نمایی توانمندی مدیران خدوم و اغتشاش در مدیریت خانواده بزرگ گروه خودروسازی سایپا نیز با پخش شایعات در دستور کار قرار گرفته است.

برهمین اساس، شرکت گروه سرمایه‌گذاری کارکنان و شرکت سرمایه‌گذاری رنا ، سهامداران عمده گروه خودروسازی سایپا، ضمن تکذیب اخبار مربوط به تغییر مدیرعامل گروه سایپا، حمایت همه‌جانبه خود را از محسن جهرودی، مدیر ولایی، ارزشی و ایثارگر که در مدت کوتاه حضور خود در این گروه، منشاء خدمات و آثار شایان توجه در مجموعه بوده‌ است را اعلام می‌کنند.

انتهای پیام
 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ