توضیح رییس پلیس راهنمایی درباره ضرب و شتم یک شهروند با مامور

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمدرضا مهماندار در حاشیه نشست خبری درباره انتشار ویدیویی از ضرب و شتم یک شهروند از سوی مامور پلیس راهور در یکی از بزرگراه‌های تهران به ایسنا گفت: مجموعه همکاران در پلیس راهور، افراد بسیار زحمت کشی هستند که همه شاهد آن هستند و رفتار یک نفر را نباید به حساب کارکنان آن مجموعه گذاشت.

وی افزود: از هیچ رفتار خشونت آمیزی حمایت نمی‌کنیم و هرفردی در هر رده‌ای که باشد و مرتکب رفتار خشونت آمیز شود با آن برخورد می‌کنیم.

این مقام مسئول ادامه داد: به محض انتشار این کلیپ سردار فرمانده ناجا و فرمانده تهران دستور ویژه برای پیگیری این موضوع دادند تا از مامور و شهود تحقیق شود و  مشخص شد فرد ضارب سرباز وظیفه است و البته کسی که مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد آقایی است با پیراهن قرمز و موهای بلند که مرتبط با موضوع هم نبوده و در ماجرا مداخله کرده است.

مهماندار گفت: از زحمات عمده سربازان وظیفه تشکر می‌کنیم، این را هم قبول داریم که مسئولیت این سربازان بر عهده پلیس است، البته  آموزش‌های ضمن خدمت نیز برای سربازان داریم و این مسئولیت را هم می‌پذیریم و ان‌شاالله به محض وصول نتیجه گزارش آن را اعلام خواهیم کرد.

انتهای پیام