همراه اول برنده سطح تندیس جایزه ملی تعالی سازمانی سال ٩٩

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، هجدهمین همایش تعالی سازمانی با حضور سازمان‌های سرآمد ایرانی در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی برگزار و از برندهای متعالی تجلیل شد.

همراه اول که برای نخستین بار در این رویداد ملی حضور پیدا کرده، موفق به کسب امتیازی در بالاترین سطح جایزه و دریافت تندیس بلورین شد.

جایزه ملی تعالی سازمانی برگرفته از مدل EFQM اروپا است که توسط سازمان مدیریت صنعتی برگزار می‌شود و سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ و مطرح از صنایع مختلف طی 18 دوره از برگزاری در آن شرکت کرده‌اند و از معتبرترین و باقدمت‌ترین جوایز در سطح ملی است.

این جایزه مبتنی بر ارزیابی رویکردها و نظام‌های مدیریتی سازمان‌ها و نتایج موفقیت‌های آنها است که توسط گروهی از ارزیابان خبره و براساس الگوی تعالی سازمانی سنجیده می‌شود.

همراه اول به‌عنوان نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه در ادامه مسیر تعالی و با هدف سنجش میزان نقاط قوت و ضعف بر اساس الگوی تعالی سازمانی، وارد ارزیابی این رویداد ملی شده و با تکیه بر نتایج آن ضمن استفاده از تجارب موفق در جهت بهبود مستمر و نهادینه کردن هرچه بیشتر فرهنگ تعالی و تفکر سیستمی در شرکت گام برداشته است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام