کد خبر: ۱۶۷۷۷۵
۹:۲ - ۱۴۰۰/۲/۱۹

"شپلی" از فهرست بدهکاران بانکی خارج شد/ تعیین تکلیف وام های معوق

پلی اکریل از تعیین تکلیف کلیه وام های معوق بانکی شرکت اصلی و زیرمجموعه ها و بخشودگی بیش از ۱۰۰ میلیارد تومانی جرائم و وجوه التزام و خروج از سرفصل فهرست بدهکاران بانکی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت پلی اکریل از تعیین تکلیف کلیه تسهیلات معوق بانکی شرکت اصلی و زیرمجموعه ها و بخشودگی 100 میلیارد تومانی جرائم و وجوه التزام و خروج از سرفصل فهرست بدهکاران بانکی خبر داد و برای دو روز کاری با توقف نماد روبرو شد.

براین اساس، مهدی زرفشانی مدیرعامل "شپلی" اعلام کرد: پس از ثبت صورت جلسه مجمع و تعیین سمت اعضای هیات مدیره، علاوه بر برنامه ریزی برای تامین مواد اولیه، مذاکره با بانک ها و موسسات مالی و تعیین تکلیف و سرفصل مطالبات معوق( که عمده تسهیلات در سال ۸۴ اخذ شده) به عنوان اولویت کاری هیات مدیره آغاز شد و طی جلسه ۱۱ اردیبهشت ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اصفهان این موضوع مهم که دارای ابعاد مالی تاثیر گذاری است، تعیین تکلیف شد.

این مصوبه دو اثر مستقیم بر صورت های مالی شرکت دارد یکی بخشودگی جرایم و وجه التزام تسهیلات معوق بانکی که برآورد اولیه نشان می‌دهد به میزان بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان از بدهی‌های شرکت ناشی از جرایم و وجه التزام با اجرای کامل مصوبه به پیوست کسر خواهد شد و دیگری خروج پلی اکریل و شرکت‌های تابعه از سرفصل فهرست بدهکاران بانکی است که با پرداخت حصه نقدی 7.5 درصدی و مابقی اقساط 60 ماهه صورت گرفته است.

آثار دقیق ناشی از مصوبه مذکور منوط به استعلام آخرین وضعیت تسهیلاتی شرکت از بانک‌های عامل بوده و این مهم در زمان عقد قرارداد جدید تسهیلات با هر بانک بطور جداگانه و دقیق قابل شناسایی است که با مشخص شدن مبالغ دقیق آن به سهامداران اطلاع رسانی خواهد شد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ