کد خبر: ۱۶۷۹۹۸
۱۲:۳۶ - ۱۴۰۰/۲/۲۵

دو آمریکایی به دلیل انتقال پول ایران به آمریکا محاکمه می شوند
طبق اعلام وزارت دادگستری :

دو آمریکایی به دلیل انتقال پول ایران به آمریکا محاکمه می شوند

وزارت دادگستری آمریکا از محاکمه دو تبعه این کشور که از طریق مبادی غیرقانونی پول‌های خارجی از جمله ریال ایران را به داخل منتقل می کردند، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد: دو شخص آمریکایی اهل ایالت مریلند قرار است به دلیل قاچاق پول ایران به آمریکا محاکمه شوند.

براین اساس، آلان بوید 58 ساله و لی ریان فاندیلر هر دو اهل شهر الدرزبورگ ایالت مریلند آمریکا به دلیل قاچاق پول از جمله ریال ایران و دینار عراق به داخل آمریکا متهم شده‌اند. بوید همچنین به نقض قانون قدرت‌های اقتصادی اضطراری بین المللی در آمریکا متهم شده و در یک اعلام ورشکستگی اظهارات دروغ داشته است.

جاناتان لنزنر دادستان منطقه مریلند، جیمز مانکاسو مأمور ویژه وزارت کشور آمریکا و جیمی مازون کارشناس دفتر بازرسی کل وزارت حمل و نقل آمریکا قرار است با یکدیگر در محاکمه این دو شهروند آمریکایی همکاری کنند.

این دو فرد متهم هستند که از طریق مبادی غیرقانونی پول‌های خارجی را از خارج آمریکا به داخل این کشور منتقل کرده‌اند. این افراد با ایجاد یک شرکت تجاری برای مشتریان پول خارجی از جمله ریال ایران تأمین می‌کرد و یا از آنها بصورت تلفنی یا اینترنتی پول دریافت می‌کردند. بوید متهم به دست داشتن در انتقال پول به داخل آمریکا است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ