کد خبر: ۱۶۸۸۹۷
۹:۵۳ - ۱۴۰۰/۳/۱۹

زمان و شرایط ثبت سفارش عرضه اولیه ۱۵ درصد سهام

زمان و شرایط ثبت سفارش عرضه اولیه ۱۵ درصد سهام "ولکار" اعلام شد

شرایط و فرایند عرضه اولیه ۱۵ درصد سهام لیزینگ کارآفرین با سفارش گیری از ساعت ۱۰ تا ۱۲:۳۰ اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، طبق اعلام قبلی امروز، 15 درصد از سهام شرکت لیزینگ کارآفرین عرضه اولیه و طی آن 225 میلیون سهم (150 میلیون سهم جهت عرضه به عموم و 75 میلیون سهم نیز صرفا به صندوق های سرمایه گذاری) با محدوده قیمتی 209 تا 220 تومانی و سهمیه 150 سهمی هر فرد حقیقی و حقوقی واگذار می شود.

در این رابطه مدیر عملیات بازار شرکت بورس زمان سفارش گیری سهام "ولکار" را به عنوان چهارمین شرکت جدید سال از ساعت 10 الی 12:30 اعلام کرد.

1- دوره ثبت سفارش از ساعت 10 الی 12:30 و امکان اصلاح و یا حذف سفارش در این مدت امکان پذیر است.

2- سهمیه در نظر گرفته شده برای هر کد حقیقی و حقوقی تعداد 150 سهم است وهر کد معاملاتی تنها مجاز به ارسال یک سفارش است.

3- ورود سفارش صرفاً با کد معاملاتی و در دوره زمانی اعلام شده و به قیمت محدود در دامنه قیمتی تعیین شده ( کف قیمت 2090 و سقف قیمت 2200 ریال ) ، جهت ثبت سفارش امکان پذیر و ورود سفارش بصورت گروهی مجاز نیست. کلیه مشتریان بر خط نیز می توانند با توجه به شرایط ذکر شده نسبت به ورود سفارش اقدام کنند.

4- پس از اتمام دوره ثبت سفارش، کشف قیمت با توجه به وضعیت سفارشات ثبت شده در دوره ثبت سفارش و طبق مفاد مندرج در ماده 17 دستورالعمل پذیره نویسی و عرضه اولیه اوراق بهادار در بورس تهران مصوب 1395.10.14 خواهد بود.

5- صندوق های سرمایه گذاری می توانند روز شنبه 22 خرداد براساس ساز و کار عملیاتی که متعاقبا اعلام خواهد شد نسبت به ورود سفارش خرید سهمیه در نظر گرفته شده برای هر صندوق اقدام کنند.همچنین خریداران به تعداد تخصیص داده شده در روز عرضه اولیه دارای اختیار فروش تبعی این سهام خواهند بود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ