مرکز نوآوری همراه اول راه‌ اندازی شد / حمایت از استارت‌ آپ‌ها و گروه های نوپا
مرکز نوآوری همراه اول به‌ منظور حمایت از استارت‌ آپ‌ها و گروه های نوپا در محور اصلی فناوری اطلاعات و ارتباطات، نرم افزارهای رایانه ای، خدمات تجاری سازی و شتابدهی راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مرکز تحقیق و توسعه همراه اول با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه شریف و با مأموریت تحقیق، توسعه، نوآوری و حمایت از فناوری های نوین و بومی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، مرکز نوآوری همراه اول را راه اندازی کرد.

این مرکز با هدف خودکفایی و استقلال فنی و تخصصی حول محور نیازمندی های فناورانه زیست بوم ICT و بهره مندی از ظرفیت دانشگاه ها و شرکت های دانش‌ بنیان راه‌ اندازی شده است.

این مرکز به عنوان بازوی نوآوری همراه اول زیر نظر مرکز تحقیق و توسعه با تعریف پروژه‌های مشترک با بهره مندی از ظرفیت اعضای هیات علمی و دانشجویان نخبه زیرساخت‌های لازم برای توسعه اکوسیستم نوآوری را از قبیل خدمات پایه‌ای و خدمات تخصصی حول محور نیازمندی های حوزه ICT ارائه می ‌دهد.

رویکرد این مرکز حمایت از استارت‌ آپ‌ها و گروه های نوپا در محور اصلی فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم افزارهای رایانه ای و خدمات تجاری سازی و شتابدهی اعلام شده است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام