قابلیت باز پخش نمودار در چارت ره‌آورد اضافه شد
امکان بازپخش نمودار با بروز رسانی چارت ره‌آورد به نمودار تکنیکال اضافه شده که می‌توان به صورت رایگان آزمایش کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، چارت ره‌آورد بروز رسانی شد. در این بروز رسانی امکان بازپخش نمودار به نمودار تکنیکال اضافه شده که می‌توان این امکان را به صورت رایگان در نمودار تکنیکال ره‌آورد آزمایش کرد و با بک تست، استراتژی‌های شخصی‌ را بعد از تجزیه و تحلیل گذشته بازار اصلاح و تحلیل‌ها را محک زد.

بر اساس این گزارش، یکی از کاربردی‌ترین ابزارهای بازار سرمایه برای تحلیل بازارهای مالی و دسترسی به اطلاعات مختلف از وضعیت معاملات آنها سایت ره‌آورد است. این وب سایت از سال ۷۳ فعالیت را آغاز کرده و از آن زمان تا کنون با بروز رسانی‌های متعدد سعی کرده با نیازهای فعالان بازار سرمایه همسو و هماهنگ باشد. ره‌آورد به تازگی امکان جدیدی را به نمودار تکنیکال سایت افزوده که در ادامه معرفی می شود.

در آخرین بروز رسانی، قابلیت به نمودار تکنیکال سایت ره‌آورد اضافه و تغییرات جدید دیگری هم در جهت استفاده و سهولت کاربران سایت ایجاد شده است.

Replay چیست و چه کاربردی برای کاربران ره‌آورد خواهد داشت؟

بازپخش نمودار یا همان Replay، کاربران را قادر خواهد ساخت حرکات قیمتی گذشته را برای آزمایش استراتژی‌های مختلف شبیه‌سازی کنند. برای مثال یک استراتژی معینی مختص خود دارید که ۲۰ مرداد سیگنال ورود به سهمی را نشان داده‌ است. با فعال کردن این قابلیت می‌توان روند تغییر قیمتی سهم مورد نظر از ۲۰ مرداد تا تاریخ حال مشاهده کرد.

پس تا به اینجا متوجه شدید کاربرد اصلی این ابزار تجزیه و تحلیل رفتار گذشته بازار متناسب با استراتژی شخصی در تایم‌فریم‌های مختلف موجود در چارت ره‌آورد است (بک تست گرفتن از استراتژی) البته بدون آنکه وارد موقعیت معاملاتی واقعی شوید.

بازپخش نمودار راهی بدون ریسک، تعاملی و پویا برای تقویت مهارت‌های معاملاتی، اصلاح استراتژی‌ها و بدست‌آوردن بینش‌های ارزشمند در مورد رفتار تاریخی بازار ارائه می‌دهد.

مزایای Replay چیست؟

۱- اصلاح استراتژی‌های شخصی پس از تجزیه و تحلیل گذشته بازار

۲- یادگیری مبتنی بر واقعیت: معامله‌گران شرایط واقعی بازار را شبیه‌سازی می‌کنند.

۳- تمرین بدون ریسک مالی: بدون آنکه نیاز باشد وارد پوزیشن معاملاتی واقعی شوید، می‌توانید استراتژی‌ها را آزمایش کنید.

۴- بازبینی گذشته‌ی بازار در تایم فریم‌های مختلف و روند حرکت کندل‌ها مانند لحظه شکل‌گیری‌

۵- آموزش تحلیل و روند شکل‌گیری کندل‌ها

قسمت جذاب این بروز رسانی این است که:

این قابلیت برای تمام کاربران قابل استفاده است هم کاربرانی که اشتراک خریداری کردند و هم کاربرانی که به صورت رایگان از ره‌آورد استفاده می‌کنند.

یکی دیگر از قابلیت‌های  Replay، کاربرد آموزشی‌ آن برای اساتید و مدرسین این حوزه است. آنها می‌توانند به راحتی با ویژگی بازپخش نمودار انواع استراتژی‌ های معاملاتی را به شکل واضح به دانشجوها آموزش دهند. دانشجویان نیز با مشاهده و تکرار و شبیه‌سازی شرایط واقعی بازار بدون آنکه هزینه‌ای برای معاملات پرداخت کنند، می‌توانند استراتژی‌ها را آزمایش کنند و تحلیل‌ها را محک بزنند.

دیگر تغییرات سایت ره‌آورد

در راستای تسهیل استفاده از نمودارها و دیگر امکانات سایت ره‌آورد و در اختیار گذاشتن تجربه کاربری بهتر، بروز رسانی‌هایی روی این سایت انجام شده است که آشنایی با بعضی از آنها صورت گرفت. امکان استفاده از ۵ دیده‌بان رایگان فقط با ثبت‌نام در ره‌آورد بدون خرید اشتراک، اضافه شدن تم دارک  سایدبار در نمودار تکنیکال و بهبود رابط کاربری از دیگر تغییراتی است که در جدیدترین بروز رسانی این سایت اعمال شده است.

جمع‌بندی

سایت ره‌آورد یکی از ابزارهای محبوب کاربران بازار سرمایه برای تحلیل و بررسی وضعیت سهم‌های مختلف و رسیدن به سود موردنظر در این بازار است. این سایت، امکانات بسیاری را در اختیار فعالان بازار سرمایه قرار می‌دهد که در بروز رسانی جدید آن بعضی از آنها ارتقا یافته‌اند و بعضی فیچرهای جدید نیز به سایت اضافه شده است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام