کد خبر: ۱۲۰۵۱۰
۹:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۵

کیهان: خاتمی از مسببان وضعیت کنونی است / انتقاد از برخی نمایندگان

کیهان: خاتمی از مسببان وضعیت کنونی است / انتقاد از برخی نمایندگان

روزنامه کیهان با اعلام دیدار اخیر برخی نمایندگان فراکسیون امید مجلس با رئیس‌دولت اصلاحات ، ضمن انتقاد از این رویداد، خاتمی را از مسببان وضعیت کنونی کشور معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، روزنامه کیهان درخبری اعلام کرد: تعدادی از اعضای فراکسیون امید مجلس ، روز دوشنبه به دیدار رئیس‌دولت اصلاحات رفتند. شخصیتی که در فتنه ۸۸ نقش اساسی ایفا کرده و از سوی دیگر و در سایه لطف جمهوری اسلامی با آزادی به ایفای نقش پرداخته و از مسببان وضعیت کنونی کشور است.

نمایندگان عضو فراکسیون امید، خود را مدیون خاتمی می‌دانند نه مردم و از این رو وقت و بی‌وقت بدون آنکه به فکر مشکلات اقتصادی مردم باشند در نزدیکی انتخابات سال آینده به فکر یک "تکرار»"دیگر می‌افتند بی‌آنکه بیندیشند وضعیت کنونی اقتصادی کشور حاصل عملکرد آنان در مجلس و دولت است و اصلاح‌ طلبان هر کاری کنند نمی‌توانند حساب خود را از دولت و وضعیت کنونی جدا سازند.

نکته مهم ابتدایی که بایستی بدان توجه ویژه داشت آن است که دیدار نمایندگان با خاتمی فارغ از اینکه عضو کدام فراکسیون مجلس شورای اسلامی باشند با مسئولیت آنان در جمهوری اسلامی سازگار نیست. چرا که خاتمی نقش فعالی در فتنه ۸۸ داشته و اکنون نیز با کرامت و رافت اسلامی نظام آزاد است.

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ