کد خبر: ۱۳۳۴۸۲
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۸/۶/۴

کلیات اصلاح ساختار بودجه در چهار محور تصویب شد
رئیس سازمان برنامه و بودجه:

کلیات اصلاح ساختار بودجه در چهار محور تصویب شد

رییس سازمان برنامه و بودجه از تصویب کلیات اصلاح ساختار بودجه در شورای عالی هماهنگی اقتصادی و در چهار محور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،محمدباقر نوبخت در حاشیه نشست روز گذشته کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به خانه ملت گفت: در این جلسه علاوه بر بررسی وضعیت بودجه سال جاری، روند اجرای طرح اصلاح ساختار بودجه ریزی که حَسَب ابلاغ مقام معظم رهبری باید آماده می شد، مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: اصلاح ساختار بودجه در ۴ محور درآمدهای پایدار، هزینه‌های کارا، ثبات اقتصادی و تقویت نهاد بودجه‌ریزی بنا شده و برنامه‌های لازم برای تحقق هر یک از اجزای این طرح تقدیم شورای عالی هماهنگی اقتصادی شده است.

عضو کابینه دوازدهم ادامه داد: این شورا بخش درآمدی اصلاح ساختار بودجه را شروع کرده و بخش نخست آن که مربوط به نظام یارانه پنهان است را تعیین تکلیف کرد.طرح اصلاح ساختار بودجه آماده بوده و تنها نیازمند نوعی تایید شورای عالی هماهنگی اقتصادی است. از سوی دیگر کلیات این طرح در شورای عالی هماهنگی اقتصادی به تصویب رسیده بنابراین لایحه بودجه سال ۹۹در چارچوب اصلاح ساختار درحال آماده شدن است.

نوبخت گفت: لایحه بودجه سال ۹۹ در چارچوب اصلاح ساختار بودجه تهیه شده به همین دلیل لایحه بودجه سال آینده نسبت به سنوات قبلی کاملا متفاوت است.

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ