کد خبر: ۱۴۶۷۶۷
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۶

روایت روزنامه کیهان از رای دهی خاتمی در انتخابات مجلس

روایت روزنامه کیهان از رای دهی خاتمی در انتخابات مجلس

روزنامه کیهان گزارشی از حضور محمد خاتمی در انتخابات دوره یازدهم مجلس منتش کرد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس روزنامه کیهان در واکنش به رای دادن رئیس دولت اصلاحات در انتخابات مجلس اعلام کرد: محمد خاتمی که جمعه گذشته در مقابل دوربین‌ها، رأی خود را در انتخابات دوره یازدهم مجلس به صندوق انداخت و ۴ سال پیش نیز پیام تصویری تکرار را برای انتخابات دوره دهم منتشر کرد، ۸ سال پیش به دور از رسانه‌ها و به شکل مخفیانه در یکی از روستاهای دماوند پای صندوق رأی رفت تا هم با مشارکت در انتخابات در چارچوب نظام جا بازکرده و هم در سکوت رسانه‌ای، دروغ تقلب سال ۸۸ را زنده نگه دارد.

تنها به لطف دوربین تلفن‌های همراه شهروندان و بازنشر تصویربرداری غیر حرفه‌ای آنها در فضای مجازی بود که حضور وی در انتخابات اسفند ۹۰ رسانه‌ای شد. وی پاییز آن سال در دیدار با برخی فعالان رسانه‌ای از عدم اعتقاد به تقلب در انتخابات سال ۸۸  سخن گفته و البته تأکید کرده بود حاضر نیست این اظهار نظر را علنی کند!

سه سال بعد وقتی تعدادی از حاضران در دیدار، طی نامه‌ای از وی خواستند تا در اظهارنظری رسمی و عمومی مواضع آن روز را بیان کند، بار دیگر این درخواست را بی‌پاسخ گذاشت و ترجیح داد در مقابل ادعای دروغ تقلب از نظام دفاع نکند.

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ