کد خبر: ۱۶۴۵۶۴
۰:۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۴

هوپو یک فرصت سرمایه‌گذاری با حداقل ۱۰۰ درصد سود سالانه

هوپو یک فرصت سرمایه‌گذاری با حداقل ۱۰۰ درصد سود سالانه

مدیران هلدینگ شانا کاسپین با برند هوپو، فرصت سرمایه‌گذاری در مسیر هدایت شده برای یک کسب و کار براساس الگوی مشاغل اصولی را برای صاحبان سرمایه با کسب سود حداقل ۱۰۰ درصدی سالانه فراهم می کنند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، وقتی اوضاع اقتصادی خراب است و شاخص‌ها و متغیرها به درستی کار نمی‌کنند، وقتی بازارها دچار نوسان‌های شدید هستند و مدام سرمایه‌های خرد از این کالا به آن کالا و از این بازار به آن بازار کوچ می‌کنند و در نهایت زیان‌های غیرمترقبه‌‌ای برای صاحبان سرمایه وارد می‌شود، چاره چیست؟

چرا در اقتصاد‌های بزرگ و پایدار ریسک‌ها به این اندازه نیستند و سرمایه‌گذاری‌های خرد، اغلب موفقیت آمیز هستند؟ دلیل ساده است. در کشورهای توسعه یافته سرمایه‌گذاران از دست زدن به عملیات محیر‌العقولی که نه مبتنی بر تجربه‌های طولانی و نه مبتنی بر کسب و کار الگوهای مطالعه شده باشد، پرهیز می‌کنند. اما چطور؟

در جوامع توسعه یافته و اقتصاد‌های پایدار مقوله‌‌ای به اسم خرید فرانچایز وجود دارد که به معنای سرمایه‌گذاری در توسعه بخشی یک کسب و کار موفق با سابقه‌‌ای درخشان، الگوی مطالعه شده و کاملا کم ریسک و استفاده از تجربیات و آموزش‌های گسترده یک مجموعه دیرپای اقتصادی است. مثلا کدام کشور؟

برای مثال آمریکا که کشور فرانچایز‌ها است، کسب وکارهای غول آسا، متوسط و حتی کوچک از طریق تجربه‌های اندوخته و پشتیبانی‌های دقیق و الگو سازی شده برای صاحبان سرمایه‌های کوچک یک کسب وکار مشابه سازی شده تحت برند خود راه اندازی می‌کنند و ضمن تضمین سود کسب و کار، سرمایه گذار را از دغدغه‌های بزرگی چون مطالعات بازار، نیاز سنجی، نوشتن الگوی شغلی، ارزیابی و مطالعه شاخص‌ها و قیمت‌ها و نظایر آن بی نیاز می‌کنند. آیا این امکان در ایران هم وجود دارد؟

بله. در ایران هم کسب و کارهایی هستند که متکی به تجربیات طولانی در زمینه‌های تخصصی می‌توانند حاصل دهه‌ها تجربه و هزاران ساعت مطالعات تخصصی و الگو سازی‌های اقتصادی را در اختیار قرار داده و سرمایه را در مسیر هدفمند راه اندازی یک کسب وکار موفق هدایت کنند. مثلا کدام کسب و کارها؟

مدیران هلدینگ شانا کاسپین با برند هوپو که چندین دهه در زمینه صنعت زیبایی فعالیت می‌کند و یکی از کسب و کارهای مبتنی بر دانش روز است درحال حاضر فرصت سرمایه‌گذاری درمسیر درست و هدایت شده برای یک کسب و کار براساس الگوی مشاغل اصولی را برای صاحبان سرمایه فراهم کرده است.
متخصصین و گروه مطالعاتی و پشتیبانی هلدینگ هوپو این امکان را می‌دهند که صاحبان سرمایه در یک بازه زمانی مشخص، اقدام به راه اندازی مجموعه خدمات زیبایی تحت برند هوپو کنند و تقریبا در مدت یک سال ضمن تحصیل سود حداقل 100 درصدی از داشتن یک کسب و کار پایدار بهره مند شوند؟ چرا و چطور؟

صنعت زیبایی یکی از صنایع و خدمات تضمین شده است که مخاطب و تقاضا در آن کاهش نمی‌یابد. با راه اندازی یک کسب و کار در حوزه زیبایی، می‌توانید از خدمات، تجربیات، طرح کسب و کاری که بارها بازنویسی شده و نقایص آن درحین کار برطرف شده در کنار خدمات آموزش، پشتیبانی مدیریتی و تهیه اقلام و مواد اولیه مورد نیاز اطمینان داشته باشید که کسب و کار رو به رشد و سودآور خواهد بود. هوپو می‌گوید: تقریبا سودی حداقل 100 درصدی در یک سال.

با سرمایه‌گذاری در هلدینگ هوپو با یک مجموعه مدرن اقتصادی همکار می‌شوید که شما را از بسیاری از مطالعات اولیه میدانی و الزام آور برای شروع کار، بی نیاز می‌کند. رضایت مشتریان، چالش‌های اجرایی و پیشامدهای احتمالی از جمله این موارد است.

هلدینگ هوپو بطور مستمر با مراکز خود جلسات منظمی دارد که به بررسی و ارائه راه حل‌های فوری می‌پردازد. ضمن اینکه برگزاری این تعداد جلسه و طرح ریزی پایگاه دانش هوپو، عمده مسائل را قابل پیش بینی کرده است. 

برخی از مزایای هوپو در صنعت زیبایی به عنوان یک مجموعه مدرن

خدمات در محل: هوپو خدمات Service VIP Home را در پلتفرم تعبیه کرده که سطح برتری از خدمات را در محل مورد نظر مشتری ارائه می‌کند. این خدمات در سطوح لوکس و اکونومی طراحی شده و بر بستر پلتفرم LBS قابل ارائه خواهد بود. رشد، توسعه و رهبری بازار هوپو همواره کیفیت خدمات و محصولات را با تمرکز بر تجربه مشتری ارتقا می‌بخشد و با آموزش مستمر نیروهای مراکز و مالکین حق امتیازها این صنعت را رهبری می‌کند.

موفقیت و رشد تضمینی: طراحی پلتفرم هوپو اطمینان کامل از کنترل فرایندها و تطابق با استانداردها را مهیا می‌کند. در کنار برند هوپو با نظارت همه جانبه و رصد شاخص‌های موفقیت، هیچ نگرانی‌‌ بابت پاسخ گویی به تقاضاها در بالاترین سطح کیفیت نخواهید داشت. کافی است ظرفیت این بازار را درک کنید و با هوپو برای اجرای آن همراه شوید.

شفافیت درحین سودآوری: هوپو آماده است در یک جلسه معرفی با حضور کارشناسان خبره اقتصادی و تجاری، پلتفرم سرمایه‌گذاری را با تمام جزئیات معرفی کرده و مزایا و محدودیت‌های یک سرمایه‌گذاری مبتنی بر خرید فرانچایز را توضیح دهد.

مراکز مدیرمحور: پلتفرم هوپو به گونه ای طراحی شده که برای موفقیت یک مرکز به حضور تمام وقت سرمایه گذار نیازمند نیست. مدیر مرکز با نظارت و هدایت دفتر مرکزی همه امور را به دقت اجرا می‌کند.

هوپو تنها فرانچایز اصولی در ایران

معتقدند آمریکا کشور فرانچایزها است یعنی بیشتر شرکت‌های بزرگ (مثلا برگرکینگ) شامل هزاران شعبه در قالب اعطای حقوق ناشی از فرانچایز هستند و این بدان معنا است که هزاران سرمایه گذار با سرمایه‌های خرد یک غول اقتصادی را شکل داده اند.

در ایران هم برند‌هایی در سال‌های اخیر ایجاد شده اند که به نوعی اقدام به جذب سرمایه گذاران کرده و به تعداد و احدها با سرمایه‌گذاری‌های دیگران اضافه می‌کنند. اما تفاوت‌های عمده‌‌ای در نحوه عملکردها وجود دارد. این تفاوت‌ها چیست؟

فرانچایز و سرمایه‌گذاری در یک کسب و کار موفق و بزرگ و راه اندازی یک کسب وکار تحت برند دیگر روش‌های مختلفی دارد که برخی از آنها اصولی نیستند. برای مثال تعدادی از فرایند‌ها که در ایران به عنوان سرمایه‌گذاری از نوع فرانچایز تلقی می‌شود در واقع صرفا نوعی تابلو فروشی است که برخی از نشان‌های تجاری با تکیه به شهرتی که کسب کرده اند اجازه درج اسم را روی تابلو مغازه دیگران می‌دهند. همین و بس! آیا هوپو این طور نیست؟

خیر! در واقع می‌توان گفت هوپو تنها فرانچایز اصولی در ایران است که این نوع سرمایه پذیری و مشارکت در کسب و کار را با رعایت تمام استانداردها و الگوهای بین المللی انجام می‌هد. بنابراین با حداقل سرمایه‌گذاری برای دریافت حق امتیاز با شرایط پرداخت مناسب نسبت به اکثر فرصت‌های فرانچایز بین المللی، پول نقد بیشتری برای پوشش هزینه‌های اجرایی در اختیار خواهید داشت.

کسب و کار هوپو مبتنی بر نیاز بازار است؟

هوپو یکی از خدمات ضروری و مورد نیاز جامعه را ارائه می‌دهد و از این جهت، کسب وکاری پر رونق را پیشنهاد می‌کند. فناوری R&D اهمیت به تحقیق و توسعه یکی از مهم‌ترین راهبردهای هوپو است که با خیال راحت بعد از دریافت حق امتیاز و سرمایه‌گذاری تحت نام هوپو، تنها نخواهید ماند و مدام از طریق گروه مطالعات و توسعه این برند در شیوه‌های اعمال مدیریت بر کسب و کار و از نظر مشتری مداری و توسعه محصول و ارتقای رضایتمندی و توسعه سود با تازه‌ترین یافته‌های علمی به روز رسانی خواهید شد.

هنگام مشارکت در هوپو به عنوان سرمایه گذار بطور پیوسته از تازه‌ترین روش‌های بهینه سازی در همه ابعاد کسب و کار و همین طور ابزارهای نوآورانه و فناوری‌های توسعه یافته بهره مند خواهید بود.

تامین تدارکات بصورت تضمین شده یکی از تعهدات دائمی هوپو به عنوان سرمایه گذار و مدیر کسب وکار خواهد بود. ضمن اینکه چون بطور مستمر به محصولات برند هوپو دسترسی دارید مانند سایر اشکال کسب وکارهای سنتی همیشه به تأمین نقدینگی برای تهیه کالا‌ها و مواد اولیه موردنیاز احتیاج نخواهید داشت. این به معنای اطمینان از تداوم کسب و کار با حداقل دغدغه‌ها است.

کیفیت و کمیت خدمات هوپو به عنوان شرکت مادر بیسیار بیشتر از اینها است. اگر احتمالا تمایل به سرمایه‌گذاری در آن برای ساخت کسب و کار را دارید، از سوی گروه اقتصادی هوپو با جزئیات توضیح داده شده و در قالب قراردادی حقوقی و محکم تعهدات فی مابین مشخص خواهد شد.

برای مثال شرکت مادر بسترهایی چون سامانه پایانه فروش، اپلیکیشن موبایل، باشگاه مشتریان و مرکز تماس راه اندازی می‌کند و از این طریق، سیستم مدیریت رضایتمندی مشتری به بهترین نحو اجرا خواهد شد. از سوی دیگر هوپو پلتفرمی ساده، سریع و قابل اجرا برای توسعه شعب ایجاد کرده که از طریق آن تمام فرآیندها بطور مستمر بهینه سازی می‌شوند.

زیبایی فقط مخصوص خانم‌ها نیست

یکی از تفاوت‌های اصلی و عمده هوپو در مقایسه با نگرش‌های سنتی به کسب و کار در ایران این است که این برند به عنوان نخستین و بزرگترین مجموعه فرانچایز ارائه خدمات زیبایی در ایران، مبدع و مؤسس مسیری در جهت رشد مثبت تقاضا در بخش زیبایی آقایان در ایران است. دقت کنید، زیبایی آقایان! این همان تفاوت اصلی است.

هوپو معتقد است تمامی افراد به ظاهری زیبا و آراسته نیاز دارند و این برند فرصتی استثنایی فراهم کرده تا بتوانید برای شروع کسب و کاری سودآور از نام پرآوازه برند هوپو برای شروع یک فعالیت اقتصادی استفاده کنید، برای ارائه خدمات زیبایی به آقایان!

خوب! وضع اقتصادی که مشخص است. سرمایه‌گذاری‌های قابل اطمینان هم بسیار محدود هستند. ارزش پول ملی هم که مدام درحال نزول است. با توجه به همه مواردی که مطرح شد آیا دلیل اقتصادی محکم‌تری لازم است تا قبول کنیم هوپو فرصتی استثنایی برای شروع یک کسب و کار است؟

سخن پایانی

امروزه فرانچایز یکی از روش‌های نوظهور و موفق برای سرمایه‌گذاری مطمئن و شروع فعالیت اقتصادی است. این روش در ایران برای خیلی‌ها ناشناخته است. در این صورت با مراجعه به این به آدرس و مطالعه اطلاعات گسترده‌‌ای در این زمینه در سایت هوپو با بخش‌های دیگر هلدینگ هوپو نیز آشنا شوید.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این فرصت سرمایه‌گذاری به سایت هوپو به نشانی https://hoopoe.life/investing مراجعه کرده و یا با شماره 09128585852 تماس بگیرند.


 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ