کد خبر: ۱۶۶۸۹۶
۱۵:۵۲ - ۱۴۰۰/۱/۲۴

معاملات مشکوک دو زیرمجموعه سایپا ، بورس کالا، چهار دارویی و ۸ نماد دیگر
در روز رشد ۱۸ هزار و ۴۳۲ واحدی شاخص رخ داد:

معاملات مشکوک دو زیرمجموعه سایپا ، بورس کالا، چهار دارویی و ۸ نماد دیگر

در روز رشد ۱۸ هزار و ۴۳۲ واحدی شاخص، دو زیرمجموعه سایپا، بورس کالا، چهار شرکت دارویی به همراه ۸ نماد دیگر ، مشمول معاملات مشکوک شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات چهارمین روز کاری این هفته، بازار سهام برخلاف روند روزهای قبل و در واکنش به تزریق 24 هزار میلیارد تومان توسط هلدینگ ها به منظور انتشار اوراق با گرایش مثبت آغاز به کار کرد به طوری که در نهایت، نماگر بازار با رشد 18 هزار و 432 واحدی و ورود به کانال یک میلیون و 244 هزارتایی به معاملات روزانه پایان داد.

به این ترتیب، بیش از 5.1 و 2.2 هزار میلیارد تومان در بورس و فرابورس دست به دست شد و بیشترین حجم معاملات به سایپا با داد و ستد 1.4 میلیارد سهم و ایران خودرو، بانک تجارت، گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو به همراه بانک صادرات با تقاضای 544، 523، 344 و 273 میلیون سهمی تعلق گرفت.

در این میان، بررسی اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 29 تا دو برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این فهرست، شرکت قاسم ایران حاضر در بازار دوم فرابورس با افت 1.9 درصدی قیمت سهام و صف فروش، شاهد داد و ستد 33.1 میلیون سهمی شد.

در ادامه هم شرکت های فولاد سپید فراب کویر، دارو پخش، جام دارو، معدنی املاح ایران، فولاد هرمزگان جنوب، سبحان دارو، داروسازی ابوریحان، سرمایه گذاری زنجان، سرمایه گذاری صدر تامین، بورس کالا، کارت اعتباری ایران کیش، سرمایه گذاری سایپا، رایان سایپا و آذریت مشمول معاملات مشکوک امروز شدند.

حضور بورس کالا، دو زیرمجموعه سایپا، چهار شرکت دارویی به همراه 9 شرکت بورسی و فرابورسی از جمله نکات جالب این فهرست بود.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ