کد خبر: ۱۶۷۲۹۹
۸:۴۷ - ۱۴۰۰/۲/۵

رفع گره از ۷ سهم منفی و توقف ۷ نماد + ابطال دیروز

رفع گره از ۷ سهم منفی و توقف ۷ نماد + ابطال دیروز "وپاسار" و محدودیت حجمی

امروز سهام ۷ شرکت بورسی و دارای صف فروش پایدار مشمول رفع گره معاملاتی بوده و ۷ نماد هم متوقف و علاوه بر ابطال معاملات دیروز بانک پاسارگاد ، برای یک سهم محدودیت حجمی تعیین شد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان دومین  روز کاری بازار سهام در هفته جاری، شرکت های بورسی نوسازی و ساختمان تهران، سالمین، پارس سرام ، رینگ سازی مشهد، سرمایه گذاری توسعه آذربایجان ، قند ثابت خراسان و کاشی پارس که در روزهای قبل دارای صف فروش پایدار و عدم معامله به میزان حجم مبنا بودند، مشمول دستورالعمل رفع گره معاملاتی هستند و سهام این شرکت ها بدون حجم مبنا و دامنه نوسان داد و ستد می شود.

همچنین نماد بانک شهر ، سیمان کارون ، کشت‌ و صنعت‌ چین‌ چین و قندتربت‌جام‌ برای دو روز ، ایران‌ مرینوس‌ ، سنگ آهن گهرزمین و صنایع ماشین های اداری ایران برای یک ساعت بسته شد.

علاوه بر این درحالی برای معاملات امروز شرکت فرابورسی شوکوپارس محدودیت حجمی حداکثر 200 هزار سهمی تعیین شده که همه معاملات دیروز بانک پاسارگاد باطل شد.

بازارگردانی سهام شرکت سیمان ممتازان کرمان با دامنه نوسان روزانه قیمت طبق دامنه مجاز نوسان قیمت در تابلو زرد بازار‌ پایه و با استفاده از روش بازارگردانی مبتنی بر حراج از امروز یکشنبه شروع شد .

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

نظرات بینندگان
» عباس | ساعت ۹:۴ - ۱۴۰۰/۲/۵
0
0
پاسخ
چرا سهم غزر شامل رفع گره معاملاتی نمیشود؟
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ