کد خبر: ۱۶۷۸۱۵
۰:۰ - ۱۴۰۰/۲/۲۰

نخستین عرضه اولیه سال با بازدهی حداقل ۲۰ درصدی تضمین می شود
مدیر عملیات بازار شرکت فرابورس:

نخستین عرضه اولیه سال با بازدهی حداقل ۲۰ درصدی تضمین می شود

مدیر عملیات بازار فرابورس با اشاره به عرضه اولیه ۱۵ درصد سهام گسترش صنایع روی ایرانیان گفت: ناشر با هدف حمایت از این سهم، اوراق اختیار فروش تبعی با نرخ حدود ۲۰ درصد منتشر می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمد صادق غزنوی با اشاره به عرضه اولیه ۱۵ درصد سهام گسترش صنایع روی ایرانیان در چهارشنبه هفته جاری به سنا گفت: سهامدار عمده از طریق این عرضه حدود ۴۶ میلیارد تومان تامین مالی می‌کند که ۶ میلیارد تومان از طریق صندوق‌های سرمایه‌گذاری است. این رقم برای یک عرضه اولیه در بازار عدد قابل ملاحظه‌ای بشمار نمی‌رود ضمن آنکه یک ظرفیت جدید محسوب می‌شود که می‌تواند روحیه امیدواری را به واسطه بازدهی معمولی که عرضه‌های اولیه کسب می‌کنند، بازگرداند.

وی افزود: برای تضمین این عرضه اولیه قرار است از شنبه ۲۵ اردیبهشت‌ ناشر، اوراق اختیار فروش تبعی با هدف بیمه سهام منتشر کند که نرخی حدود ۲۰ درصد دارد. حداقل بازدهی تضمین شده این سهم معادل ۲۰ درصد سالانه برای سهامداری خواهد بود که نسبت به خرید این اوراق اقدام کند.

بنابراین گزارش، چهارشنبه هفته جاری ۱۵ درصد سهام شرکت گسترش صنایع روی ایرانیان در بازار دوم معاملات فرابورس با نماد "فگستر" عرضه اولیه می‌شود. دامنه قیمت از ۵۶۱۷ تا ۶۱۷۹ ریال تعیین و حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی و حقوقی ۱۳۰ سهم اعلام شده است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ