کد خبر: ۱۶۸۰۱۲
۱۴:۴۹ - ۱۴۰۰/۲/۲۵

همراه اول برای تصویب صورت های مالی به مجمع سالانه می رود

همراه اول برای تصویب صورت های مالی به مجمع سالانه می رود

مجمع سالانه شرکت ارتباطات سیار ایران ۳۰ اردیبهشت ماه برای تصویب صورت های مالی منتهی به اسفند ۹۹ برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مجمع سالانه همراه اول ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 30 اردیبهشت‌ ماه در برج ستاره ونک تهران برگزار می‌شود.

استماع گزارش هیأت‌مدیره در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به اسفند 99، استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی، بررسی و تصویب ترازنامه و حساب سود و زیان، تصمیم‌گیری درباره سود تقسیمی، تعیین حسابرس و بازرس قانونی برای سال مالی منتهی به اسفند 1400، تعیین روزنامه کثیرالانتشار برای درج آگهی‌های شرکت و سایر مواردی که در صلاحیت مجمع سالانه است از موارد دستور جلسه ذکر شده است.

با توجه به ابلاغیه سازمان بورس که در آن مقرر شده تا اطلاع ثانوی، برگزاری مجامع عمومی شرکت‌ها صرفا در صورتی‌ که با حضور حداکثر 15 نفر شخص حقیقی یا حقوقی برگزار شود، امکانپذیر است لذا همراه اول به‌منظور رعایت دقیق مصوبه به سهامداران توصیه می کند از حضور در مجمع خودداری و نسبت به مشاهده آنلاین جلسه از طریق نشانی Live.mci.ir اقدام کنند.

به‌منظور رعایت اصول بهداشتی مرتبط با پیشگیری از شیوع بیشتر این بیماری از توزیع صورت‌های مالی، گزارش فعالیت هیأت‌مدیره، بسته‌های تبلیغاتی و پذیرایی رایج خودداری می‌شود و سهامداران اطلاعات موردنیاز را از سامانه کدال دریافت کنند.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ