کد خبر: ۱۷۲۳۶۵
۱۴:۷ - ۱۴۰۰/۴/۲۹

ارائه بسته‌های ویژه اینترنت و مکالمه همراه اول به مناسبت اعیاد قربان و غدیر

ارائه بسته‌های ویژه اینترنت و مکالمه همراه اول به مناسبت اعیاد قربان و غدیر

بسته‌های ویژه اینترنت و مکالمه همراه اول به مناسبت اعیاد فرخنده قربان و غدیر، مختص مشترکان دائمی، اعتباری و انارستانی ارائه شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در طرح عید قربان تا عید غدیر همراه اول، تمامی مشترکان دائمی و اعتباری اپراتور اول تلفن همراه و مشترکان انارستان می توانند در بازه زمانی 30 تیر لغایت 7 مرداد از بسته های ویژه این ایام بهره مند شوند.

بسته ویژه طراحی شده برای مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول ترکیبی از 3 گیگابایت اینترنت و 180 دقیقه مکالمه درون شبکه و تلفن ثابت است که اعتبار آن به مدت 3 روز بوده و با تخفیفی ویژه به قیمت 10 هزار تومان عرضه می شود.

مشترکان متقاضی می توانند برای فعالسازی این بسته ویژه ترکیبی که امکان استفاده همزمان آن با بسته ترکیبی دیگری نیست از طریق شماره گیری کد دستوری ستاره 100 ستاره 67 مربع یا مراجعه به اپلیکیشن جدید همراه من اقدام کنند.

همچنین علاقه مندان به استفاده مجدد از شرایط تخفیف ویژه این بسته که امکان فعالسازی همزمان آن با سایر بسته های مکالمه و اینترنت وجود دارد، می توانند در بازه زمانی اجرای این طرح به شرط اتمام بسته هر تعداد بسته که تمایل دارند را خریداری کنند.

بسته ویژه تدارک دیده شده برای مشترکان انارستان نیز شامل اینترنت 7 گیگابایت 7 روزه با قیمت 7 هزار تومان است. امکان فعالسازی این بسته از طریق کد دستوری ستاره 100 ستاره 6671 مربع یا مراجعه به اپلیکیشن جدید همراه من وجود دارد. امکان فعالسازی مجدد این بسته برای مشترکان انارستان نیز طبق شرایط مذکور برای مشترکان دائمی و اعتباری وجود دارد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ