کد خبر: ۱۷۵۱۵۹
۰:۱۳ - ۱۴۰۰/۶/۲۴

شرایط و زمان خروج مالک عمده از سهامداری شرکت پرحاشیه بورسی اعلام شد
با عرضه بلوک ۲۶.۲۳ درصدی:

شرایط و زمان خروج مالک عمده از سهامداری شرکت پرحاشیه بورسی اعلام شد

زمان و شرایط عرضه بلوک ۲۶.۲۳ درصدی سهام شرکت آذرآب بطور یکجا یا نقد و شرایطی توسط سهامدار عمده اعلام شد تا در صورت انجام از ترکیب سهامداری خارج شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی در نظر دارد بلوک ۲۶.۲۳ درصدی سهام شرکت آذرآب را بطور یکجا یا نقد و شرایطی در بازار دوم بورس به فروش برساند تا در صورت انجام از ترکیب سهامداری خارج شود.

به این ترتیب، ۴ میلیارد و ۷۵۵ میلیون و ۱۲ هزار و ۱۸ سهم در نماد "فاذر" روز یکشنبه ۲۵ مهر از طریق کارگزاری بانک کشاورزی عرضه می شود. در این واگذاری قیمت پایه هر سهم ۱۸۹۴ ریال و ارزش پایه کل ۹۰۰.۵ میلیارد تومان تعیین شده است.

خریدار در صورت تمایل به خرید نقدی موظف است کل مبلغ مورد معامله را طبق مقررات و قوانین بازار اوراق بهادار ظرف مدت مقرر (t+۲) پرداخت کند. در صورت تقاضای خرید نقد و اقساطی هم باید ۲۰ درصد از ارزش کل معامله بصورت نقدی حداکثر ظرف مدت ۱۴ روز کاری از تاریخ مشخص شدن برنده مزایده و ارائه سند خارج از پایاپای پرداخت و با تقسیط باقیمانده بهای مورد معامله در قالب اقساط ۶ ماهه در دوره پنج ساله، نرخ سود بهای اقساطی ۱۵ درصد خواهد بود. سررسید پرداخت اولین قسط هم ۶ ماه پس از تاریخ قطعی شدن معامله در بورس است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ