کد خبر: ۱۷۵۶۱۵
۰:۰ - ۱۴۰۰/۷/۷

میلگرد آلیاژی ۳۰ به سبد محصولات ذوب آهن اضافه شد
به عنوان سومین محصول جدید در یک ماه اخیر:

میلگرد آلیاژی ۳۰ به سبد محصولات ذوب آهن اضافه شد

با گسترش برنامه های فنی مهندسی مدیریت نورد، میلگرد آلیاژی ۳۰ نیز طی یک ماه اخیر به عنوان سومین محصول تولیدی به سبد محصولات ذوب آهن اضافه شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، علیرضا مهرابی سرپرست خدمات فنی و تولید مدیریت مهندسی نورد از تولید میلگرد ۳۰ آلیاژی با گرید cr۲  ۷۰ برای اولین بار در ذوب آهن خبر داد و گفت: بیشترین زمینه مصرف این محصول در گلوله های آسیاب سیمان است که با درخواست بخش خصوصی و در تناژ بالا تولید شد.

وی افزود: کلیه مراحل مطالعاتی، طراحی و تراش غلتک و طراحی هادی آن در مجموعه خدمات فنی و تولید نورد انجام شد.میلگرد جدید با رعایت کلیه موارد استاندارد ۱۰۰۶۰ و به ویژه کیفیت عالی ovaliti ( بیضوی بودن ) کمتر از ۰.۳ تولید شد که این عدد داخل استاندارد، یک میلی متر است و با توجه به کیفیت عالی شکل ظاهری محصول، ارزش بالایی جهت بازارهای داخلی و صادراتی دارد. با برنامه ریزی در آینده نه چندان دور، پروفیل های جدید نیز در مدیریت مهندسی نورد تولید می شود.

محمد صدری سرپرست نورد ۳۰۰ نیز گفت: پس از درخواست معاونت فروش مبنی بر تولید میلگرد ساده سایز ۳۰ با همکاری کارشناسان دفتر طراحی کالیبر ،نقشه کالیبراسیون و جدول نوردی تهیه شد و تولید این محصول در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: تولید میلگرد ساده سایز سنگین با توجه به ابعاد درخواستی، نسبت به میلگرد آجدار به تجربه و مهارت نفرات و آمادگی تجهیزات و قطعات مصرفی نیاز داشت و لذا برنامه ریزی و خدمات لازم انجام و میلگرد آلیاژی ۳۰ با موفقیت تولید شد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ