کد خبر: ۱۷۶۲۳۳
۱۲:۴۱ - ۱۴۰۰/۷/۲۵

نتیجه دو مجمع

نتیجه دو مجمع " فارس" مشخص شد / ۶۰ تومان سود و زمان توزیع

در جریان برگزاری دو مجمع سالانه و فوق العاده هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس، صورت های مالی، رقم سود تقسیمی و اصلاح مفاد اساسنامه تصویب شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مجمع سالانه هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس صبح امروز با حضور 54 درصدی سهامداران در محل این شرکت برگزار شد.

در این مجمع پس از قرائت گزارش عملکرد هیات مدیره مربوط به سال مالی منتهی به خرداد سال جاری و نظر حسابرس و بازرس قانونی، صورت های مالی تصویب و به پیشنهاد هیات مدیره مقرر شد از 1354 ریال سود محقق شده هر سهم، 600 ریال معادل 44 درصد سود برای هر سهم توزیع شود.

براین اساس، سود سهام سهامداران حقیقی دارای کد سجام از طریق شماره حساب اعلام شده در یکم آذر پرداخت می شود. سهامداران حقیقی فاقد کد سجام می توانند از یکم دی با مراجعه به شعب بانک تجارت و ارائه اصل کارت ملی و اعلام کد سهامداری نسبت به دریافت سود سهام سال مذکور و سنوات گذشته اقدام کنند.

سود سهام صندوق ها و سبد گردان ها از یکم آذر، سود سهامداران حقوقی دارای یک تا پنج میلیون سهم از یکم دی و 5 میلیون و یک سهم به بالا از یکم خرداد سال آینده از طریق واریز به حساب بانکی پرداخت خواهد شد.

همچنین مجمع فوق العاده برای اصلاح مفاد اساسنامه برگزار و امکان مشارکت در تاسیس نهاد مالی تصویب و مقرر شد پس از اخذ مجوز سازمان بورس نسبت به ثبت آن در اداره ثبت شرکت ها اقدام شود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ