کد خبر: ۱۷۸۷۰۵
۱۴:۱۲ - ۱۴۰۰/۹/۲

معاملات مشکوک دو پتروشیمی، سهم فولادی، سه سرمایه گذاری + ۹ نماد
در روز افت ۲۵۲۱ واحدی شاخص رقم خورد:

معاملات مشکوک دو پتروشیمی، سهم فولادی، سه سرمایه گذاری + ۹ نماد

در روز افت ۲۵۲۱ واحدی شاخص، دو پتروشیمی، سهم فولادی، سه شرکت سرمایه گذاری به همراه ۹ نماد دیگر، مشمول معاملات مشکوک شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات چهارمین روز کاری این هفته، بازار سهام با تعادل میان خریداران و فروشندگان آغاز به کار کرد و در نهایت، شاخص بورس با افت 2521 واحدی و عقب نشینی به کانال یک میلیون و 404 هزار تایی به معاملات روزانه پایان داد .

به این ترتیب، بیش از 4 و 2.2 هزار میلیارد تومان در بورس و فرابورس دست به دست شد و بیشترین حجم معاملات هم به حق تقدم تجلی توسعه معادن و فلزات با داد و ستد 1.6 میلیارد سهم و  شستا، گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو، گروه بهمن به همراه بانک ملت با تقاضای 291، 219 ، 177 و 137 میلیون سهمی تعلق گرفت.

در این میان، بررسی اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 20 تا سه برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این فهرست، پشم بافی توس شرکت حاضر در تابلو زرد بازار پایه فرابورس با افت 20.6 درصدی قیمت سهام و صف فروش، شاهد داد و ستد 811.9 هزار سهمی شد.

در ادامه هم شرکت های آذریت، پتروشیمی پارس، فولاد کاویان، توسعه و عمران نائین، نوش مازندران، پتروشیمی فن آوران، فرآورده های تزریقی ایران، سرمایه گذاری سبحان، بهنوش، گروه صنعتی سدید، ساختمان اصفهان، بیمه تجارت نو، سرمایه گذاری خراسان جنوبی و سرمایه گذاری جامی مشمول معاملات مشکوک امروز شدند.

حضور دو پتروشیمی ، سهم فولادی، سه شرکت سرمایه گذاری به همراه 9 شرکت بورسی و فرابورسی از جمله نکات جالب این فهرست بود.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ