کد خبر: ۱۸۰۵۵۳
۰:۰ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۲

پرداخت مستقیم، تازه‌ترین امکان تپسی برای کاربران

پرداخت مستقیم، تازه‌ترین امکان تپسی برای کاربران

شرکت تاکسی اینترنتی تپسی، امکان پرداخت مستقیم را به اپلیکیشن مسافر اضافه کرد که با فعال‌ سازی ، مسافران بدون نیاز ورود به درگاه پرداخت و دریافت رمز دوم پویا، هزینه سفر را پرداخت می کنند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت تاکسی اینترنتی تپسی، امکان پرداخت مستقیم را به اپلیکیشن مسافر اضافه کرد. با فعال‌سازی این امکان ، مسافران می‌توانند تنها با لمس یک دکمه و بدون نیاز ورود به درگاه پرداخت و دریافت رمز دوم پویا، هزینه سفر را پرداخت کنند.

تپسی درخصوص افزودن این ویژگی اعلام کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف گروه محصول و فنی تپسی، ساده کردن استفاده از محصول برای کاربران است. امکان پرداخت مستقیم نیز متناسب با همین رویکرد و با هدف افزایش سرعت و سهولت پرداخت‌های اعتباری به اپلیکیشن تپسی اضافه شده‌ است.

برای استفاده از این امکان، کاربران تپسی می‌توانند از منوی اصلی اپلیکیشن، وارد بخش افزایش اعتبار شده و با درج اطلاعات حساب از این ویژگی جدید استفاده کنند. در تنظیمات مرتبط با این امکان، کاربر مشخص می‌کند چند بار در روز تا چه سقفی و در چه بازه زمانی‌، امکان برداشت از حساب وجود دارد. همچنین کاربر می‌تواند هر زمان که مایل باشد این امکان را غیرفعال یا ویرایش کرده و روال پرداخت اعتباری را به شکل گذشته بازگرداند.

در حال حاضر امکان پرداخت مستقیم برای بخشی از کاربران تپسی فعال شده و به زودی در دسترس تمامی کاربران این اپلیکیشن قرار خواهد گرفت.

در اپلیکیشن تپسی، کاربران می‌توانند هزینه خدمات را بصورت نقدی یا اعتباری پرداخت کنند. امکان پرداخت مستقیم، پرداخت اعتباری هزینه سفر را برای کاربران ساده‌تر خواهد کرد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ