کد خبر: ۱۸۹۱۴۲
۰:۶ - ۱۴۰۱/۲/۲۲

معاملات مشکوک یک پتروشیمی، دو شرکت شیمیایی، دو قندی و دارویی + ۱۰ نماد
در روز رشد ۲۴.۹ هزار واحدی شاخص رقم خورد:

معاملات مشکوک یک پتروشیمی، دو شرکت شیمیایی، دو قندی و دارویی + ۱۰ نماد

در روز رشد ۲۴.۹ هزار واحدی شاخص، یک پتروشیمی، دو شرکت از گروه محصولات شیمیایی، ذو سهم قندی و دارویی به همراه ۱۰ نماد دیگر، مشمول معاملات مشکوک شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات آخرین روز کاری این هفته، بازار سهام مثبت و با گرایش به گروه های تورمی آغاز به کار کرد و در نهایت، شاخص بورس با رشد 24 هزار و 918 واحدی و ورود در کانال یک میلیون و 564 هزار تایی به معاملات روزانه پایان داد .

به این ترتیب، بیش از 7.2 و 4.8 هزار میلیارد تومان در بورس و فرابورس دست به دست شد و بیشترین حجم معاملات هم به شستا با داد و ستد 1.4 میلیارد سهم و سایپا، ایران خودرو، بیمه ملت به همراه لیزینگ رایان سایپا با تقاضای 491، 438 ، 379 و 312 میلیون سهمی تعلق گرفت.

در این میان، بررسی اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 21 تا چهار برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این فهرست، پاکسان شرکت حاضر در بازار اول بورس با رشد 5.5 درصدی قیمت سهام و صف خرید، شاهد داد و ستد 255.6 میلیون سهمی شد.

در ادامه هم شرکت های آبادگران کیش، قند شیرین خراسان، خوراک دام پارس، پتروشیمی فجر، کشت و صنعت و دامپروری پارس، سرمایه گذاری اقتصاد نوین، عمران و سازندگی قزوین، سیمان لارستان، گروه فن آوا، بیمه ملت، پارس دارو، فراوری معدنی اپال کانی پارس، سموم علف کش و مهندسی و ساختمان صنایع نفت ، معاملات مشکوک امروز شدند.

حضور یک پتروشیمی، دو شرکت از گروه محصولات شیمیایی، دو سهم قندی و دارویی به همراه 10 شرکت بورسی و فرابورسی از جمله نکات جالب این فهرست بود.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ