کد خبر: ۱۸۹۱۵۹
۰:۰ - ۱۴۰۱/۲/۲۴

طرح سوالات فعالان بورسی درباره ارزش گذاری شرکت آماده عرضه اولیه ۱۵ درصدی
از ۲۲ تا ۲۶ اردیبهشت در سامانه تدان فراهم شد:

طرح سوالات فعالان بورسی درباره ارزش گذاری شرکت آماده عرضه اولیه ۱۵ درصدی

با اعلام آمادگی گروه سرمایه گذاری تدبیر برای عرضه اولیه ۱۵ درصدی سهام در بازار دوم بورس و در دسترس قرار گرفتن گزارش ارزش­ گذاری، فعالان می­ توانند سؤالات را در سامانه تدان مطرح کنند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، با توجه به اعلام آمادگی گروه سرمایه­ گذاری تدبیر برای عرضه سهام در بازار دوم بورس تهران، گزارش ارزش­ گذاری این شرکت با نماد "تدبیر" در تارنمای کدال قرار گرفت. اشخاص دارای دسترسی به سامانه تدان می‏ توانند سؤالات را تا پایان روز دوشنبه 26 اردیبهشت در سامانه تدان مطرح کنند.

همچنین کلیه علاقه مندان و سرمایه­ گذاران می­ توانند از 22 اردیبهشت تا پایان روز چهارشنبه 28 اردیبهشت با مراجعه به تارنمای عرضه اولیه شرکت بورس تهران به نشانی https://ipo.tse.ir/dossier سوالات را در ارتباط با گزارش ارزش گذاری شرکت فوق مطرح کنند.

طبق بررسی های بورس پرس، سرمایه گروه سرمایه­ گذاری تدبیر با 23 نیروی انسانی در بدو تاسیس یک میلیارد تومان بوده که طی 15 مرحله افزایش سرمایه به 7.1 هزار میلیارد تومان رسیده است. 23.9 درصد سهام این شرکت به ستاد اجرایی فرمان امام و 76.1 درصد سهام به گروه توسعه اقتصادی تدبیر تعلق دارد.

از نکات جالب این شرکت، حضور عادل آذر با سوابق نماینده مجلس (از سال 83 تا 87)، رئیس مرکز آمار (از سال 89 تا 95) و رئیس کل دیوان محاسبات (از سال 95 تا 99) به عنوان رئیس هیات مدیره است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ