کد خبر: ۱۸۹۱۷۸
۹:۳۳ - ۱۴۰۱/۲/۲۴

سرانجام پویش ختم سوره یس با آزادسازی برخی زندانیان جرایم غیر عمد
با مشارکت همراه اول میسر شد:

سرانجام پویش ختم سوره یس با آزادسازی برخی زندانیان جرایم غیر عمد

اجرای پویش ختم سوره یس در ایام ماه رمضان به سرانجام رسید و مراتب آزادسازی تعدادی از زندانیان جرایم غیرعمد به‌ویژه بانوان سرپرست خانوار با مشارکت همراه اول فراهم شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، پویش ختم سوره یس که با آغاز ماه مبارک رمضان و با هدف ترویج فرهنگ اسلامی و قرائت قرآن کریم کلید خورد و به دنبال آزادی زندانیان جرایم غیرعمد به ویژه بانوان سرپرست خانوار بود با استقبال هموطنان و روزه داران مواجه شد.

در این پویش مردمی که به همت اپراتور اول تلفن همراه طرح ریزی شد، مشترکان تلفن‌همراه می توانستند بصورت رایگان با شماره ۹۹۹۸ تماس گرفته و در ثواب ختم سوره یس سهیم شوند.

همراه اول هم اعلام کرده بود در راستای مسئولیت اجتماعی، متناسب با تعداد ختم سوره یس نسبت به اختصاص منابع مالی لازم برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد بویژه بانوان سرپرست خانوار اقدام می کند.

با توجه به اینکه در طول اجرای این پویش بیش از یک میلیون و ۱۷۰ هزار تماس با مدت زمان ۳ میلیون و ۳۴۵ دقیقه شنیدن کلام وحی به ثبت رسید، همراه اول در ازای این مشارکت عمومی، رقمی بیش از ۷۰۰ میلیون تومان را از محل بودجه مسئولیت اجتماعی و از طریق ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد اهداء می کند.

علاوه بر این با توجه به اینکه همراه اول برای تشویق مشترکان تلفن همراه به مشارکت هر چه بیشتر در این پویش، وعده قرعه کشی کمک هزینه سفر به مشهد مقدس داده بود، ۳۰ کمک هزینه سفر به مشهد مقدس به ارزش هر نفر ۵ میلیون تومان نیز برای برندگان به قید قرعه تدارک دیده که مراسم آن بزودی برگزار خواهد شد.سال گذشته و در آستانه نوروز ۱۴۰۰ نیز، پویش مشارکت نیروهای همراه اول در آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد اجرا و تعدادی از زندانیان آزاد شدند.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ