کد خبر: ۱۸۹۵۹۹
۰:۰ - ۱۴۰۱/۳/۷

سرپرست پارس خودرو بازداشت شد / توضیحات سایپا
تنها ۱۰ روز پس از انتصاب:

سرپرست پارس خودرو بازداشت شد / توضیحات سایپا

سرپرست پارس خودرو تنها ۱۰ روز پس از انتصاب، هفته گذشته توسط یکی از مجموعه های نظارتی بازداشت شد. ‏

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، علی قلهکی فعال رسانه‌ای با انتشار پیامی در توئیتر اعلام کرد: ۲۵ اردیبهشت با حکم مدیرعامل خودروسازی سایپا، علیرضا زاهدیان به عنوان مدیرعامل جدید شرکت پارس خودرو منصوب و ۳ خرداد توسط یکی از مجموعه های نظارتی بازداشت شد.

براین اساس، شرکت سایپا درباره بازداشت سرپرست شرکت پارس خودرو اعلام کرد: نخست آنکه اتهامات وارده به زاهدیان مربوط به تصدی وی در شرکت فولاد نیریز بوده و هیچ گونه ارتباطی با پارس خودرو و سرپرستی تنها چند روزه در این شرکت ندارد.

با توجه به محیط کارگری ۷ هزار نفری شرکت پارس خودرو، قاعدتا تا تایید خبر دستگیری باید از بروز شایعات و تایید غیر رسمی اخبار جلوگیری می‌شد تا از اختلال در روند تولید و تحویل خودرو جلوگیری شود.

دوم اینکه طبق روال معمول در شرکت‌های خودروسازی، علیرضا زاهدیان که ۲ ماه به عنوان قائم مقام مدیرعامل در شرکت پارس خودرو حضور داشت، بعد از برکناری مدیرعامل در ۲۴ اردیبهشت ماه و تنها در همین ۱۰ روز اخیر به عنوان سرپرست معرفی شده بود تا بعد از طی کردن مراحل مربوط به استعلامات و تایید نهایی مراجع ذی ربط به عنوان مدیرعامل منصوب شود که قاعدتا در صورت عدم تایید صلاحیت مانند برخی از مدیران دیگر بلافاصله دوره سرپرستی وی تمام و نفر دیگری جایگزین شود.

هنوز اطلاعات بیشتری در اختیار سایپا و شرکت پارس خودرو نیست و بیان جزییات پرونده و دلایل بازداشت و ... در صورت صلاحدید توسط نهادهای ذی ربط رسانه‌ای خواهد شد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ