کد خبر: ۱۹۱۴۶۲
۰:۰ - ۱۴۰۱/۴/۲

زمان معامله و گشایش نماد شرکت ۴۷۱ میلیاردی تولید تایر در بازار دوم فرابورس

زمان معامله و گشایش نماد شرکت ۴۷۱ میلیاردی تولید تایر در بازار دوم فرابورس

فرابورس از زمان گشایش نماد شرکت تولید تایر با سرمایه ۴۷۱ میلیارد تومانی در بازار دوم این بورس و لزوم تعیین کارگزار ناظر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محسن اشعری زاد مدیر عملیات بازار شرکت فرابورس به استناد پذیرش سهام شرکت آرتاویل تایر در 17 آبان اعلام کرد: "پارتا" یکشنبه 5 تیر در بازار دوم گشایش می یابد.

با توجه به اینکه قابلیت معامله سهام این شرکت منوط به تعیین کارگزار ناظر است، کارگزاران عضو فرابورس باید نسبت به تعیین کارگزار ناظر برای مشتریان در سامانه معاملاتی حداکثر تا پایان روز شنبه 4 تیر اقدام کنند.

بر اساس این گزارش، شرکت آرتاویل تایر به عنوان بزرگترین کارخانه لاستیک سازی شمال غرب در 6 کیلومتری شهر اردبیل احداث و با توجه به اهمیت و نقش تولیدات داخلی در افزایش درآمد ملی و توسعه صادرات غیر نفتی و نیل به خودکفایی در زمینه ساخت تایر با بهره گیری از آخرین فناوری در زمینه ساخت انواع تایر از سال 76 فعالیت تولیدی را آغاز کرد و نام تجاری گلدستون را برای محصولات برگزید.

ظرفیت اولیه شرکت 25 هزار تن در سال انواع تایر، تیوپ و نوار فلاپ وسایط نقلیه سنگین بود که با گذشت مدت زمان کمی به 35 هزار تن در سال ارتقاء یافت. ظرفیت فعلی شرکت 30 هزار تن در سال تولید انواع تایرهای وسایط نقلیه سبک و سنگین شامل تایرهای سواری، وانتی، باری، اتوبوسی و کشاورزی است و نزدیک به 13 درصد نیاز داخلی را تامین می‌کند. این شرکت با سرمایه 471 میلیارد تومانی از 11 آبان سال 92 در تابلو زرد بازار پایه حضور دارد و زیر مجموعه گروه صنعتی رازی محسوب می شود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ