کد خبر: ۱۹۱۴۶۴
۱۱:۵۳ - ۱۴۰۱/۴/۳

طرح استیضاح وزیر صنعت در دستور کار است و این هفته تعیین تکلیف می شود
نماینده مجلس:

طرح استیضاح وزیر صنعت در دستور کار است و این هفته تعیین تکلیف می شود

نماینده مجلس با اعلام اینکه امضاهای طرح استیضاح وزیر صنعت از حد نصاب بیفتاده و از دستور کار خارج نشده، گفت: فاطمی سه شنبه این هفته به کمیسیون خواهد آمد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، روح‌الله عباسپور سخنگوی کمیسیون صنایع درباره برگزاری جلسه این کمیسیون برای بررسی طرح استیضاح وزیر صنعت، به تسنیم، گفت: این موضوع سه‌شنبه در سه شنبه پیش رو با حضور فاطمی امین در کمیسیون بررسی‌ می‌شود.

وی ادامه داد: برخی نمایندگان با حضور در کمیسیون امضاها را پس گرفتند اما امضاها از حد نصاب بیفتاده و این طرح از دستور کار خارج نشده است. بنابراین استیضاح فاطمی‌امین بیش از 10 امضا دارد و روند بررسی در جریان بوده و از وزیر نیز دعوت شده تا در جلسه سه‌شنبه کمیسیون حضور یابد.

عباسپور افزود: پس از برگزاری جلسه کمیسیون اگر نمایندگان از پاسخ‌های وزیر قانع شوند این طرح از دستور کار خارج می‌شود. در غیر این صورت گزارش کمیسیون در اختیار هیئت‌رئیسه مجلس قرار می‌گیرد تا روند بررسی در صحن علنی دنبال شود.

براساس این گزارش، همچنین قرار است فاطمی امین ساعت ۶.۳۰ صبح یکشنبه برای بررسی موضوعات استیضاح در کمیسیون اصل نود مجلس حاضر شود.

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ