کد خبر: ۱۹۲۸۳۱
۱۵:۵ - ۱۴۰۱/۵/۱۱

معاملات مشکوک دو پترو پالایشی، دو انبوه ساز، سهم سیمانی + ۱۰ نماد
در روز رشد ۲.۴ هزار واحدی شاخص رقم خورد:

معاملات مشکوک دو پترو پالایشی، دو انبوه ساز، سهم سیمانی + ۱۰ نماد

در روز رشد ۲۴۱۲ واحدی شاخص، دو پتروشیمی و پالایشگاه، دو انبوه ساز، سهم سیمانی به همراه ۱۰ نماد دیگر، مشمول معاملات مشکوک شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات چهارمین روز کاری این هفته، بازار سهام کم حجم آغاز به کار کرد و در نهایت، شاخص بورس با رشد 2412 واحدی و ورود در کانال یک میلیون و 430 هزار تایی به معاملات روزانه پایان داد .

به این ترتیب، بیش از 2.5 و 15.1 هزار میلیارد تومان در بورس و فرابورس دست به دست شد و بیشترین حجم معاملات هم به گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو، شستا، سایپا، ایران خودرو به همراه بانک پارسیان با تقاضای 260، 252، 249، 208 و 137 میلیون سهمی تعلق گرفت.

در این میان، بررسی اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 10 تا سه برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این فهرست، پویا زرکان آق دره شرکت حاضر در بازار اول فرابورس با افت اندک قیمت سهام، شاهد داد و ستد 65.1 میلیون سهمی شد.

در ادامه هم شرکت های پالایشگاه شیراز، سرمایه گذاری ساختمانی اعتماد گستر، پتروشیمی فن آوران، سرمایه گذاری توسعه و عمران زاگرس، دارو سازی کوثر، صنعتی پیام، کشتیرانی خط دریا بندر، گسترش انرژی آذرآب، تولید و توسعه سرب روی ایرانیان، پگاه گلپایگان، صنایع شیمیایی ایران ، بیمه آرمان، سیمان هرمزگان و لیزینگ ایران و شرق، معاملات مشکوک امروز شدند.

حضور دو پتروشیمی و پالایشگاه ، دو انبوه ساز، سهم سیمانی به همراه 10 شرکت بورسی و فرابورسی از جمله نکات جالب این فهرست بود.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

تلگرام اصلی بورس پرس :http://t.me/boursepressir

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ