کد خبر: ۱۹۵۳۰۹
۰:۰ - ۱۴۰۱/۶/۳۱

معاملات مشکوک بانک بورسی، دو سیمانی، دو هتل و رستوران دار + ۱۰ نماد
در روز افت ۱۱.۸ هزار واحدی شاخص رقم خورد:

معاملات مشکوک بانک بورسی، دو سیمانی، دو هتل و رستوران دار + ۱۰ نماد

در روز افت ۱۱.۸ هزار واحدی شاخص، بانک بورسی، دو سهم سیمانی، دو هتل و رستوران دار به همراه ۱۰ نماد دیگر، مشمول معاملات مشکوک شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات آخرین روز کاری این هفته، بازار سهام با فضایی منفی و توجه به تک نمادها آغاز به کار کرد و در نهایت، شاخص بورس با افت 11 هزار و 827 واحدی و عقب نشینی در کانال یک میلیون و 355 هزار تایی به معاملات روزانه پایان داد .

به این ترتیب، بیش از 2.9 و 11.8 هزار میلیارد تومان در بورس و فرابورس دست به دست شد و بیشترین حجم معاملات هم به شستا، بانک دی، ایران خودرو، سایپا به همراه مهر کام پارس با تقاضای 352، 254، 185، 166 و 132 میلیون سهمی تعلق گرفت.

در این میان، بررسی اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 11 تا چهار برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این فهرست، داروسازی الحاوی شرکت حاضر در تابلو زرد بازار پایه با رشد 2.9 درصدی قیمت سهام و صف خرید، شاهد داد و ستد 21.7 میلیون سهمی شد.

در ادامه هم شرکت های بانک کارآفرین، پارس سرام، آینده سازان بهشت پارس، لیزینگ کارآفرین، مواد ویژه لیا، آرتاویل تایر، رادیاتور ایران، مهر کام پارس، توسعه بین الملی پدیده شاندیز، قند مرودشت، هتل پارسیان کوثر اصفهان، سیمان ممتازان کرمان، شیمیایی رنگین و توسعه سرمایه و صنعت غدیر ، معاملات مشکوک امروز شدند.

حضور بانک بورسی، دو سهم سیمانی، دو هتل و رستوران دار به همراه 10 شرکت بورسی و فرابورسی از جمله نکات جالب این فهرست بود.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ