کد خبر: ۲۰۱۴۴۱
۱۰:۲ - ۱۴۰۱/۱۱/۴

نتیجه عرضه امروز خودرو در بورس کالا با فروش ۵۰ شاسی بلند چینی به قیمت پایه
در دو نوبت رقم خورد:

نتیجه عرضه امروز خودرو در بورس کالا با فروش ۵۰ شاسی بلند چینی به قیمت پایه

نتیجه عرضه امروز ۵۰۰ دستگاه T۵ اتوماتیک در بورس کالا با ثبت فروش ۵۰ محصول به قیمت پایه ۱.۱۷۴ میلیارد تومانی در دو نوبت همراه شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، طبق اعلام قبلی، امروز 500 دستگاه T5 اتوماتیک شامل 300 دستگاه مشکی و 200 دستگاه سفید متعلق به شرکت فردا موتور با موعد تحویل 20 اردیبهشت در بورس کالا عرضه شد.

بر اساس این گزارش، میزان پیش دریافت خرید به میزان 50 درصد تعیین شده و اشخاصی که در عرضه های قبلی بورس کالا و از ابتدای سال 98 از شرکت های خودروسازی موفق به خرید خودرو سواری شدند، امکان ثبت سفارش نخواهند داشت. هر کد بورسی صرفا امکان یک ثبت سفارش را دارد.

به این ترتیب در اولین نوبت با عرضه 300 دستگاه T5 اتوماتیک مشکی به قیمت پایه 1.174 میلیارد تومان و ثبت تقاضای 31 دستگاهی ، محصول با همان قیمت پایه و بدون رقابت معامله شد. قیمت نهایی با احتساب مالیات، هزینه های جانبی و خواب پول بالغ بر 1.4 میلیارد تومان و معادل قیمت بازار است.

در دومین نوبت با عرضه 200 دستگاه T5 اتوماتیک سفید به قیمت پایه 1.174 میلیارد تومان و ثبت تقاضای 19 دستگاهی ، محصول با همان قیمت پایه و بدون رقابت به فروش رفت.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ