کد خبر: ۲۰۱۴۶۶
۱۵:۴۲ - ۱۴۰۱/۱۱/۴

معاملات مشکوک دو سهم SME، دو سیمانی و دارویی، یک حمل و نقلی + ۵ نماد
در روز افت ۷.۸ هزار واحدی شاخص رقم خورد:

معاملات مشکوک دو سهم SME، دو سیمانی و دارویی، یک حمل و نقلی + ۵ نماد

در روز افت ۷.۸ هزار واحدی شاخص، دو شرکت سیمانی و دارویی، دو سهم حاضر در بازار SME ، یک شرکت حمل و نقلی به همراه ۵ نماد دیگر ، مشمول معاملات مشکوک شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، معاملات چهارمین روز کاری این هفته بازار سهام متعادل با گرایش منفی آغاز به کار کرد و در نهایت، شاخص بورس با افت 7892 واحدی و عقب نشینی در کانال یک میلیون و 646 هزار تایی به معاملات روزانه پایان داد .

به این ترتیب، بیش از 6.9 و 16.5 هزار میلیارد تومان در بورس و فرابورس دست به دست شد و بیشترین حجم معاملات هم به ایران خودرو، شستا، سایپا، گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو به همراه بانک تجارت با تقاضای 583، 490، 470، 304 و 296 میلیون سهمی تعلق گرفت.

در این میان، بررسی اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 10 شرکت با داد و ستد 9 تا سه برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این فهرست، کیا لکترود شرق شرکت حاضر در بازار SME فرابورس با رشد 4.9 درصدی قیمت سهام و صف خرید، شاهد داد و ستد 14.2 میلیون سهمی شد.

در ادامه هم شرکت های بیمه اتکایی امین ، ورزیران ، سیمان دشتستان ، شیشه دارویی رازی ، ریل پرداز نوآفرین ، شیشه همدان، داروسازی فارابی ، ماداکتو استیل کرد و سرمایه گذاری مس سرچشمه، معاملات مشکوک امروز شدند.

حضور دو شرکت سیمانی و دارویی، دو سهم حاضر در بازار SME ، یک حمل و نقلی به همراه 5 شرکت بورسی و فرابورسی از جمله نکات جالب این فهرست بود.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ