کد خبر: ۲۰۱۴۷۵
۰:۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۵

سود خالص بانک ملت با رشد ۲۶۰ درصدی به ۱۷ هزار میلیارد تومان رسید

سود خالص بانک ملت با رشد ۲۶۰ درصدی به ۱۷ هزار میلیارد تومان رسید

سود خالص بانک ملت در ۹ ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه قبل با رشد ۲۶۰ درصدی به بیش از ۱۷ هزار میلیارد تومان رسید.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سود خالص بانک ملت در پایان آذر ماه سال گذشته حدود 4.7 هزار میلیارد تومان بود که در پایان 9 ماه سال جاری با رشد 260 درصدی به بیش از 17 هزار میلیارد تومان رسید.

بر اساس این گزارش، سود پایه هر سهم بانک ملت از 181 ریال در پایان فصل سوم سال گذشته به 651 ریال در پایان 9 ماه سال جاری افزایش یافت که نشان دهنده رشدی معادل 260 درصد است. سود عملیاتی هر سهم نیز با 213 درصد جهش از 226 به 707 ریال افزایش یافت.

درآمد تسهیلات اعطایی، سپرده گذاری و اوراق رهنی این بانک خصوصی شده در پایان آذر ماه حدود 76.5 هزار میلیارد تومان به ثبت رسید که نسبت به 46.4 هزار میلیارد تومانی مقطع مشابه سال گذشته، رشدی 65 درصدی را تجربه کرد.

خالص درآمدهای کارمزدی بانک ملت نیز در حالی در پایان فصل پاییز سال قبل بالغ بر 2.3 هزار میلیارد تومان بود و در پایان سه ماهه سوم سال جاری با 113 درصد رشد، بیش از 4.9 هزار میلیارد تومان گزارش شد.

جمع درآمدهای عملیاتی "وبملت" از 24.8 هزار میلیارد تومان با افزایش 110 درصدی به 52 هزار میلیارد تومان را در پایان آذر سال جاری ثبت کرد. بانک ملت در بخش سایر درآمدها و هزینه های عملیاتی نیز با رشد 1274 درصدی روبرو شده و از رقم 409.8 میلیارد به 5.6 هزار میلیارد تومان رسید.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ