کد خبر: ۲۰۱۵۰۱
۰:۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۶

اختلاس مدیران هلدینگ بزرگ و استفاده از اراذل برای سکوت و تهدید مدیران فعلی
فرمانده انتظامی تهران بزرگ خبر داد:

اختلاس مدیران هلدینگ بزرگ و استفاده از اراذل برای سکوت و تهدید مدیران فعلی

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از اختلاس مدیران سابق هلدینگ بزرگ دولتی و استفاده از اراذل برای مخفی نگه داشتن این موضوع خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سردار حسین رحیمی با اشاره به جدیدترین پرونده درگیری اراذل و اوباش به تسنیم،گفت: یکی از هلدینگ‌های بزرگ و دارای 50 تا 60 هزار نیروی انسانی با تغییر گروه مدیریتی، درگیر اختلاس مالی شد. مدیران قبلی در برابر اطلاع مدیران جدید از اختلاس 150 تا 2 هزار میلیارد تومانی، اقدام به تهدید و ترس از طریق اراذل و اوباش در سه استان در شرق، شمال و غرب و هزینه 80 میلیون تومانی برای هر مورد می‌کنند.

وی ادامه داد: اراذل خانه مدیر فعلی را به آتش می‌کشند و پسر یکی دیگر از مدیران را به قصد مرگ کتک و با قمه حمله می‌کنند و خودرو منشی شرکت و مطلع از تمام جزئیات و موارد مالی و رابطه‌های پنهان را به آتش می‌کشند و به یکی از کارکنان شرکت هم قمه می زنند.

به گفته رحیمی تمام این اراذل و اوباش دستگیر شده به جرم  اعتراف کرده اند. وکلای مدیران جدید هم در حال پیگیری و تکمیل اسناد و مدارک اختلاس هستند و جز به جز پرونده در اختیار دستگاه قضایی برای پیگیری‌های بعدی قرار گرفته است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام 

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
نظرات بینندگان
» ناشناس | ساعت ۱۲:۴۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۶
0
0
پاسخ
خوب چرا اسم شرکت هلدینگ اعلام نمیشه تا مردم متوجه بشن . شاید شاکی های دیگری هم داشته باشن.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ