کد خبر: ۲۰۸۳۱۸
۱۳:۲۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۸

تخصیص سهام عدالت به ۳.۶ میلیون جامانده در مراحل پایانی قرار دارد
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:

تخصیص سهام عدالت به ۳.۶ میلیون جامانده در مراحل پایانی قرار دارد

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: پرداخت سهام به حدود ۳.۶ میلیون جامانده تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در مراحل پایانی است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمدرضا پورابراهیمی درباره آخرین وضعیت جاماندگان سهام عدالت به تسنیم گفت: مجلس سال گذشته دولت را مکلف کرد که در سال جاری به جاماندگان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی سهام عدالت بدهد.

وی افزود: پرداخت سهام به حدود 3.6 میلیون جامانده تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در مراحل پایانی بوده و علاوه بر این 12 تا 15 میلیون نفر جامانده دیگر از سهام عدالت هستند که بازنشستگان، کارگران فصلی و کارگران ساختمانی در اولویت آن قرار دارند.

این نماینده ادامه داد:  البته فهرست کامل گروه‌های اولویت‌دار جامانده از دریافت سهام عدالت در آیین نامه دولت آمده و اگر این آیین نامه به تصویب هیئت دولت برسد پس از نهایی شدن پرداخت سهام به جاماندگان تحت پوشش نهادهای حمایتی سال آینده باقی مانده مشمولان نیز تعیین تکلیف خواهند شد.

پورابراهیمی، درباره برخی اظهارنظرات از سوی مسئولان اقتصادی دولت مبنی بر عدم وجود سهام کافی برای اهدا به سایر جاماندگان سهام عدالت توضیح داد: به هر حال این موضوع، چالشی است که وجود دارد و در سال آینده قرار است این مسئله با حضور مسئولان دولت به دقت مورد ارزیابی قرار داده شده تا در نهایت مشخص شود آیا امکان اختصاص سهام به سایر جاماندگان وجود دارد یا خیر؟

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ