کد خبر: ۲۰۹۹۵۷
۰:۱ - ۱۴۰۲/۳/۶

وزیر فراموش کار مدعی تعیین تکلیف رسمی مالکیت استقلال و پرسپولیس شد!

وزیر فراموش کار مدعی تعیین تکلیف رسمی مالکیت استقلال و پرسپولیس شد!

وزیر ورزش و جوانان با فراموشی عرضه بدون خریدار ۵۱ درصد سهام استقلال و پرسپولیس و مصوبه ماه گذشته هیات واگذاری مدعی تعیین تکلیف رسمی مالکیت این دو باشگاه فرابورسی شد !

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حمید سجادی در حاشیه مسابقه اسب سواری درباره تعیین تکلیف مالکیت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، گفت: مالکیت استقلال و پرسپولیس به طور کامل برطرف شده است.

وی بدون توجه به عرضه بدون خریدار 51 درصد سهام در اسفند و مصوبه ماه گذشته هیات واگذاری مبنی بر بررسی قیمت پایه و شرایط واگذاری سهام استقلال و پرسپولیس، مدعی شد این مشکل از مدت‌ها قبل برطرف شده بود و به تازگی رسمی شده است!

براساس این گزارش، پیش از این دو بلوک 51 درصدی سهام استقلال و پرسپولیس 10 اسفند در فرابورس عرضه شد اما بدون خریدار، روی زمین ماند. به همین دلیل قیمت پایه جدید و شرایط واگذاری دیگری برای این فروش در نظر گرفته شده اما هنوز جزییات این تصمیم اعلام نشده است.

سازمان خصوصی سازی پس از پذیره نویسی 10 درصد سهام این دو باشگاه در فرابورس، امیدوار بود 51 درصد از سهام را هم بصورت بلوکی به فروش برساند. بر همین اساس مقرر شده بود بیش از 5.5 و 5.3 میلیارد سهم استقلال و پرسپولیس به ارزش پایه 2.3 و 2.7 هزار میلیارد تومان عرضه شود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ