کد خبر: ۲۰۹۹۶۸
۹:۳۷ - ۱۴۰۲/۳/۶

سفارش خرید سهام

سفارش خرید سهام "عالیس" در عرضه اولیه امروز شروع شد

شرایط عرضه اولیه سهام شرکت بهار رز عالیس چناران با امکان سفارش گیری از ساعت ۹:۱۵ به روش حراج به سرمایه گذاران واجد شرایط اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، طبق اعلام قبلی امروز، شرکت بهار رز عالیس چناران به روش ترکیبی، عرضه اولیه و طی آن حداکثر سهمیه یک میلیون و 429 هزار سهمی در مرحله اول به روش حراج به سرمایه گذاران واجد شرایط واگذار می شود.

1) دوره سفارش‌گیری از ساعت 9:15 تا ساعت 11:15 است.

2) باتوجه به روش عرضه حراج است، اولویت تطبیق سفارشات، ابتدا قیمت بوده و در قیمت‌های برابر اولویت با زمان ارسال سفارش است.

3)امکان ارسال سفارش در مرحله اول برای معامله گران برخط و برخط گروهی فراهم نیست.

4) کلیه درخواست‌های خرید جهت ورود سفارش باید به قیمت محدود باشد.

5) خریداران امکان ارسال سفارش‌های متعدد به سامانه معاملاتی را دارند ولی حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر کد معاملاتی یک میلیون و 429 هزار سهم است.

6) سفارش‌های ثبت شده طی دوره ثبت سفارش قابل اصلاح یا حذف هستند. پس از پایان این دوره، ورود و حذف یا اصلاح سفارش مجاز نیست.

7) کلیه درخواست‌های خرید جهت ورود سفارش باید مضربی از 2 سهم باشد.

8) مشاور عرضه شرکت کارگزاری بانک ملی است.

9) طبق تبصره ماده 6 مکرر 3 دستورالعمل پذیره نویسی و عرضه اولیه اوراق بهادار در بورس و فرابورس، بورس باید تعداد و قیمت سهام تخصیص داده شده به سرمایه‌گذاران واجد شرایط را به تفکیک مشخصات هر سرمایه‌گذار واجد شرایطی که در عرضه اولیه شرکت کرده در روز عرضه اولیه را افشا کند.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ