کد خبر: ۲۱۴۱۱۹
۹:۴۲ - ۱۴۰۲/۶/۲۸

کارگزاران فرابورس با حضور یک شرکت جدید ۱۱۵ تایی شدند

کارگزاران فرابورس با حضور یک شرکت جدید ۱۱۵ تایی شدند

مجوز فعالیت یک شرکت کارگزاری جدید از سوی سازمان بورس صادر شد تا با عضویت در فرابورس، تعداد کارگزاری‌ها به ۱۱۵ شرکت افزایش یابد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، پس از گذشت دوازده سال از عدم صدور مجوز برای کارگزاری‌ها، پنج کارگزاری جدید آسمان و هامرز در خرداد، اعتبار تابان و راهین در تیر و یزدان در شهریور به فرابورس پیوستند. همچنین کارگزاری آرتان با اخذ مجوز فعالیت از سازمان بورس از 26 شهریور به عضویت رسمی در فرابورس درآمد تا تعداد کارگزاری‌های فرابورسی به 115 شرکت برسد.

بر اساس این گزارش، رضا حسینی خالجیری مدیرعامل کارگزاری آرتان در مراسم عضویت این کارگزاری در فرابورس درباره روند تاسیس این مجموعه گفت: ابتدای سال ۱۴۰۰ درخواست مجوز کارگزاری به سازمان بورس ارسال و موافقت اصولی سال گذشته دریافت شد. در نهایت مجوز تاسیس و فعالیت از سازمان بورس اخذ و کارگزاری در حال آغاز فعالیت است.

وی افزود: توسعه ابزارهای مالی در بازار سرمایه از اهداف اصلی این کارگزاری است. این مجموعه شرکت سبدگردان نیز دارد و در اهداف بلندمدت قرار است به هلدینگ خدمات مالی تبدیل شود. احداث شعبه‌هایی در خارج از اهداف توسعه‌ای مهم بشمار می‌رود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ