کد خبر: ۲۱۶۷۰۷
۰:۰ - ۱۴۰۲/۸/۲۹

مجوز افزایش سرمایه سنگین۴۵۱۹ درصدی + سه مجوز۵۰، ۴۵ و ۳۳ درصدی
از دو محل صادر شد:

مجوز افزایش سرمایه سنگین۴۵۱۹ درصدی + سه مجوز۵۰، ۴۵ و ۳۳ درصدی

چهار شرکت بورسی و فرابورسی، مجوز افزایش سرمایه سنگین ۴۵۱۹، ۵۰، ۴۵ و ۳۳ درصدی را از دو محل گرفتند و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شدند.شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، چهار شرکت نورد آلومینیوم، خودکفائی آزادگان، مواد اولیه الیاف مصنوعی و ایرکا پارت صنعت به ترتیب مجوز افزایش سرمایه سنگین 50، 33، 4519 و 45 درصدی را از سازمان بورس گرفتند و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شدند.

بر اساس این گزارش، "فنوال" سرمایه فعلی را از 339.1 به 508.7 میلیارد تومان می رساند. تامین مالی این شرکت بورسی از محل سود انباشته برای تکمیل طرح‎ توسعه و خرید ماشین آلات اعمال می شود.

همچنین سرمایه فعلی "خودکفا" از 750 به 1000 میلیارد تومان می رسد. تامین مالی این شرکت حاضر در تابلو زرد بازار پایه از محل سود انباشته برای اصلاح ساختار مالی صرف می شود.

در این میان، "شمواد" سرمایه فعلی را از 14.3 به 662.7 میلیارد تومان می رساند. تامین مالی این شرکت حاضر در تابلو زرد بازار پایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها برای اصلاح ساختار مالی صرف می شود.

سرمایه فعلی "خکار" هم از 345.9 به 500 میلیارد تومان می رسد. تامین مالی این شرکت بورسی از محل سود انباشتها برای اصلاح ساختار مالی و جلوگيري از خروج نقدينگي اعمال می شود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ