1. سایر حوزه ها
دوشنبه, ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ۱۳:۴۹
زمان مطالعه: 2 دقیقه
کد خبر: 220991
نگران کردن سرمایه‌ گذاران تخلف از سیاست اعلامی دولت است !
رئیس مرکز بهبود محیط کسب‌ و کار وزارت اقتصاد:

نگران کردن سرمایه‌ گذاران تخلف از سیاست اعلامی دولت است !

رئیس مرکز بهبود محیط کسب‌ و کار وزارت اقتصاد با اشاره به اینکه گزینه عجله دارم در تاکسی اینترنتی تخلف نیست، مدعی شد نگران کردن سرمایه‌گذاران، تخلف از سیاست اعلامی دولت است!

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، امیر سیاح با اشاره به اینکه سیاست دولت، ایجاد ثبات و امنیت سرمایه‌گذاری بوده و با هر تخلفی محکم برخورد می‌شود در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) اعلام کرد: گزینه عجله دارم در تاکسی های اینترنتی به‌ هیچ‌ وجه تخلف نیست اما نگران کردن سرمایه‌گذاران قطعا تخلف از سیاست اعلامی دولت است.

اینکه هر روز کسی با دستورالعمل سلیقه‌ای، دل کارآفرین و سرمایه‌گذار خصوصی را بلرزاند با سیاست اعلامی دولت کاملا در تضاد است. این عادت زشت به ارث رسیده از دولت‌های قبل باید کنار گذاشته شود. بنابراین گزینه عجله دارم، می‌ماند ولی سازمان‌ها و روش‌های مغایر سیاست‌های کلی اصل ۴۴ حذف خواهند شد.

بر اساس این گزارش، محمدعلی اسفنانی سخنگوی سازمان تعزیرات اخیرا" درباره گزینه عجله دارم به تاکسی‌های اینترنتی تذکر و اعلام کرده بود این گزینه مصداق گران‌ فروشی است و هیچ خدمات اضافه‌ای به کاربران داده نمی‌شود. به همین دلیل تاکسی‌های اینترنتی باید این گزینه را حذف کنند.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید