کد خبر: ۲۲۳۱۴۵
۰:۱ - ۱۴۰۳/۲/۲۶

اولین عرضه اولیه بازارسرمایه در سال جاری امروز با روش ترکیبی
در فرابورس طی دو مرحله انجام می شود:

اولین عرضه اولیه بازارسرمایه در سال جاری امروز با روش ترکیبی

امروز با عرضه اولیه ۱۵ درصد از سهام گوهر فام به روش ترکیبی در دو مرحله، اولین شرکت جدید بازار سرمایه وارد می شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، طبق اعلام قبلی، امروز 15 درصد از سهام شرکت گوهر فام عرضه اولیه و طی آن 150 میلیون سهم در دو مرحله با قیمت ارزش گذاری 7756 ریالی در بازار دوم معاملات فرابورس در زمان سفارش گیری واگذار می شود.

در مرحله اول 5 درصد با حداکثر سهمیه 625 هزار سهمی به سرمایه گذاران واجد شرایط به روش حراج و در مرحله دوم، 10 درصد دیگر همان روز با حداکثر سهمیه 200 سهمی به سهامداران حقیقی و حقوقی به روش قیمت ثابت کشف شده تعلق می گیرد.

شرکت گوهرفام 5 تیر سال 1368 تاسیس و در اداره ثبت شرکت‌های تهران به ثبت رسید. محل اصلی شرکت در تهران و محل کارخانه در کیلومتر 12 اتوبان کرج قرار دارد.

موضوع اصلی فعالیت شرکت تهیه ،تولید و پخش انواع رنگ‌ها و سایر پوشش‌ها و کفپوش‌های تزیینی ساختمانی و صنعتی، انواع محصولات پلاستیکی و مواد پاک کننده و بهداشتی، تولید انواع رزین‌های صنعتی، تهیه و واردات و نصب انواع ماشین آلات و ایجاد و تاسیس کارخانه‌ها جهت تولید و بسته‌بندی انواع رنگ‌ ها، کفپوش‌ها، انواع محصولات پلاستیکی و مواد پاک کننده و بهداشتی، واردات، صادرات، توزیع و فروش انواع مواد اولیه تولید رنگ است.

سرمایه شرکت در بدو تاسیس 100 هزار تومان بوده که طی 7 مرحله افزایش سرمایه به 100 میلیارد تومان رسیده است. 100 درصد مالکیت سهام این شرکت با 181 نیروی انسانی به سرمایه‌گذاری سلیم تعلق دارد.

توسعه محصولات مربوط به رنگ‌ها و پوشش‌های صنعتی، طرح توسعه رنگ‌های ساختمانی، طرح توسعه واحد تینر، طرح صادرات محصولات، طرح توسعه واحد خدمات رنگ از جمله مهم‌ترین برنامه‌های توسعه محصولات هستند.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ