کد خبر: ۲۲۳۶۶۴
۰:۰ - ۱۴۰۳/۳/۲۰

افشای نقش پدرخوانده ها در سازمان نظام مهندسی تهران و مازندران!
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان مطرح کرد:

افشای نقش پدرخوانده ها در سازمان نظام مهندسی تهران و مازندران!

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان از نقش پدرخوانده ها در مقاومت ۹ عضو هیات مدیره استان تهران برای راه‌اندازی سامانه جامع مدیریت یکپارچه و احتمال انحلال خبر داد!

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حمزه شکیب با اشاره به استقرار 620 هزار عضو سازمان نظام مهندسی در 31 استان در نشست خبری، اعلام کرد: اداره سازمان نظام مهندسی از دوره ششم تغییر کرد و اکثرا" شرکت ها، هیات مدیره را تعیین می کردند. وزارت راه هم اکثر هیات مدیره دوره ششم استان تهران را به دلیل توزیع کار رد صلاحیت کرد و دور هفتم افراد رد صلاحیت شده حضور نداشتند اما دوره هشتم مجدداً بازگشتند.

بنابراین هیات مدیره سازمان ها را پدرخوانده ها تعیین می کردند. افرادی که ماهانه میلیارد تومان درآمد دارند و با راه اندازی سامانه جامع مدیریت یکپارچه سازمان نظام مهندسی ساختمان به شدت مقاومت می کنند.

80 درصد ارجاع کار در تهران حداکثر به 3 درصد می رسید که با سامانه اصلاح می شود و با هماهنگی 9 عضو هیات مدیره برای نرسیدن به حد نصاب لازم ، بیش از 50 روز جلسه برگزار نشده است. متاسفانه وزارت راه نیز به‌عنوان دستگاه نظارتی به صورت جدی به ماجرا وارد نشده و باید این افراد به شورای انتظامی معرفی شوند. در این صورت سازمان نظام مهندسی ساختمان باید منحل شود.

فساد در سازمان نظام مهندسی استان تهران و مازندران ریشه گسترانده و پدرخوانده ها حتی برای بنده هم پرونده سازی کرده اند. این افراد آنقدر پول دارند که هر کاری را انجام می دهند.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ