کد خبر: ۲۲۳۶۷۴
۰:۰ - ۱۴۰۳/۳/۲۰

گروه مپنا بابت احداث واحد نیروگاه گازی در سونگون با
به ارزش ۵۹۷.۹ میلیارد تومان و ۱۸.۳ میلیون یورو:

گروه مپنا بابت احداث واحد نیروگاه گازی در سونگون با "فملی" قرارداد بست

گروه مپنا قرارداد ۱۶ ماهه بابت احداث واحد نیروگاه گازی در سونگون با شرکت ملی مس به ارزش ۵۹۷.۹ میلیارد تومان و ۱۸.۳ میلیون یورو منعقد کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، گروه مپنا از انعقاد قرارداد 16 ماهه بابت احداث یک واحد نیروگاه گازی در مجتمع مس سونگون با شرکت ملی مس به ارزش 597.9 میلیارد تومان و 18.3 میلیون یورو خبر داد و با توقف نماد روبرو شد.

بر اساس این گزارش، "رمپنا" در خصوص قرارداد نیروگاه مس سونگون، اعلام کرد: قرارداد احداث یک واحد نیروگاه گازی در مجتمع مس سونگون به ظرفیت نامی 40 مگاوات در مدت 16 ماه و دوره تضمین 12 ماهه از زمان تحویل موقت به ارزش 597.9 میلیارد تومان و 18.3 میلیون یورو با شرکت ملی مس منعقد شد.

میزان پیش پرداخت 20 درصد از مبلغ بخش تامین، 15 درصد از بخش طراحی و مهندسی و 15 درصد از بخش اجرا و مابقی مبالغ بر اساس پیشرفت کار و سفارش گذاری تجهیزات و ضمانت انجام تعهدات به میزان 10 درصد از مبلغ کل قرارداد است. در صورت عدم امکان ارائه ضمانت نامه ارزی برای بخش ارزی قرارداد، پیمانکار باید ضمانت نامه ریالی به میزان 130 درصد معادل ریالی با نرخ تسعیر سنا اسکناس فروش در روز اخذ ضمانت نامه ارائه کند.

از کلیه صورت وضعیت های پیمانکار مربوط به مبلغ هر بخش از قرارداد 10 درصد به عنوان تضمین حسن انجام کار کسر که 50 درصد پس از تحویل موقت و 50 درصد پس از تحویل قطعی آزاد می شود. این قرارداد پس از امضای توسط طرفین، ابلاغ کتبی و مبادله قرارداد و اسناد مربوطه، ارائه ضمانت نامه انجام تعهدات و دریافت پیش پرداخت ها در قبال ارائه ضمانت نامه پیش پرداخت نافذ می شود. آثار سودآوری انعقاد قرارداد برای گروه مپنا در سال های آتی خواهد بود که متعاقبا اعلام می شود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ